Dzīvoklis Ozolciema 34, dzīv. nr. 22 - Melo par dzīvokli

Gribu sūdzēties par Ludmilu (ja tas vēl ir viņas īstais vārds), kas izīrē dzīvokli Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 34. Ss.lv sludinājumā dzīvoklim vienas bildes, bet atnākot apskatīt izskatās pavisam citādi. Īstenībā dzīvoklis arī ir tīrs kā bildēs, bet gribēju skatīties un apsvērt īrēšanu, jo man interesēja tas, kas ir bildēs redzams. Pa telefonu zvanoties saka, ka izrādīs viena sieviete (itkā zvanītāja), bet beigās atnāk cita. Dzīvoklis tīrs, bet kāpēc nevar ielikt īstās bildes? Rakstīts, ka pēc remonta, bet ja par remontu var nosaukt tikai sakārtotas telpas, tad nu es nezinu. Vai remonts skaitās viss, kas nav sad*rsts? Pat dzīvokļa izkārtojums (plāns) neatbilst. Foto virtuvē var redzēt, ka ir izlietne, plīts, skapīši un skaitītājs ir kreisajā pusē virtuvei (skatoties, kā gaisma krīt), bet īstenībā ir parasta veca izlietne un veca elektriskā plīts ar riņķiem (pie labās sienas). -Pati Ludmila saka, ka dzīvo 4 mājas no šī dzīvokļa mājas, bet sagaidīt, ar nokavēšanos, iznāca no šīs pašas mājas. Kad piedāvāju, ka novilkšu zābakus, pateica iziet aiz dzīvokļa un tur noslaucīt. Ta man liekas, ka novilkt ir labāk un miers. Paprasot, kas ir aiz aizkara koridorā, rupji pasaka "Te mana saimniecība, tur tu arī gribi galvu iebāzt?" Ja jau Jūsu saimniecība (kaut kādi krāmi droši vien) tad ko uz savu māju nenesat? Fotografēt dzīvokli nedrīkst. Palika tāda sajūta kā - "dzīvot te drīkst, bet pirksta piedurt maniem dārgumiem i nedomājiet".. tāda tipa veca bāba, kas izīrē dzīvokli un pēc tam iet iekšā kā savās mājās, rītā, vakarā.Sludinājums šodien jau pazudis. Saka, ka dzīvokli skatījās cilvēki jau, bet viņiem naudas nepietiek. Un nāks vēl skatīties. Bet ja jau neviens maksātājs nav pieteicies, kāpēc jāņem ārā sludinājums? Ja dod iespēju kārtīgiem cilvēkiem tur dzīvot, tad jādod arī atļauja būt atbildīgiem par tur esošām lietām, kaut ko pārkārtot kā sev ērtāk, nevis "To neaiztikt, šito neaiztikt". Ja tas dzīvoklis agrāk ir bijis sapuvis un notecējis, tad nu jā, tagadējā realitāte varētu atbilst psrs laika remonta kvalitātei. Vecas 90- gadu mēbeles, vienkāršs ledusskapis, viss satīrīts, tas arī viss. Izrādot cieņu, neko neteicu, lai jau meklē nākamos muļķīšus, kas varbūt piekritīs priekšapmaksai bez līguma.Gribat parunāt ar Ludmilu, zvaniet - 26864855