www.sudzibas.lv Izīrētājs Izīrē neeksistējošu īpašumu, kurš neeksistē

Dzīvokļa izīrēšana - Izīrē neeksistējošu īpašumu, kurš neeksistē

Persona vārdā Māris Pozdņaks (Maris Pozdnaks) , kurš pats sevi dēvē par "nekustamo īpašumu enģeli" piedāvā īrēt ļoti labus dzīvokļus par izdevīgām cenām. Iesākumā vinš sola, ka esošie īrnieki dzīvokli atbrīvots pēc mēneša un tādēļ to apskatīt būs iespējams tikai pēc nedēļas, taču pastāvot iespēja par 100 - 200 eur veikt dzīvokļa rezervēšanu un būt pirmajam uz īres tiesībām. Viss it kā ļoti ticami, tiek atsūtīts īres un drošības naudas līgumi. Drošības naudu esot iespējams nodot vai nu klātienē tiekoties, vai pa ar pārskaitījumu. Ja tikšot veikts pārskaitījums, tad sludinājumu no ss.lv uzreiz izņemšot. Taču pēc drošības naudas apmaksas diemžēl sludinājums netik izņemts un, kad pamēģinam zvanīt no cita numura - joprojām tiek pieņemta drošības nauda par dzīvokļa īres pirmtiesībām, kā arī šī persona sola, ka mēs būsim pirmie uz dzīvokļa apskati un tiesībām to īrēt. Tas nozīmē, ka vai nu krāpnieks drošības naudu neatgriezīs, vai plāno rezultātā piedāvāt citus īres dzīvokļus, kas neatbilst sākotnējai vienošanās. Esiet lūdzu uzmanīgi saskarsmē ar šo ļoti daiļrunīgo personu un uzmanieties iesaistīties ar viņu jebkādos darījumos. Telefons. 28612422 privātais konta numurs: lv79unla0050005290100 uzņēmums, kura vārdā viņš darbojas: sia”minicard”reģ. Nr. Lv40003838830

N

B Berzins 28.11.2015

Ha, ha... es jutu, ka jaieraksta šeit šis nr...
laikam nāksies viņu mazliet patresīt tagad.

N Nora 10.01.2016

O, skatos, ka vēl joprojām šis nekauņa uzdarbojas! Sludinājumos liek skaistus dzīvokļus par it kā ļoti izdevīgu cenu. Taču realitātē nekāda dzīvokļa nemaz nav. Uzķēros uz viņu 2014. gada vasarā. Arī it kā labs sludinājums, stāsts bija tāds, ka dzīvokļa īpašniece ir ārzemēs, būs Latvijā pēc kādām 2 nedēļām, tad arī varēs redzēt un parakstīt īres līgumu, taču ir iespējams iemaksāt drošības maksu, kas garantē, ka neviens cits pirms Tevis dzīvokli neredzēs. Satikāmies, nu mute kā laidara vārti, tā runā, ka nu tikai.. Lai gan aizdomas bija jau sākotnēji, ka nekas labs tur nesanāks, nolēmu pamēģināt, iemaksājamā drošības nauda laikam bija 150 eiro. Satiekoties, iedeva līgumus par drošības naudas iemaksāšanu, īres līguma paraugu. Tālāk atlika gaidīt. Protams, ka ne pēc kādām 2 nedēļām nekāda saimniece neuzradās un nekādu dzīvokli neredzējām. Bijām jau atmetuši tad cerības, jo vienu dienu aizbraucu arī uz it kā norādīto dzīvokļa adresi, taču tai mājai neviens pats logs nebija tāda tipa, kā bija redzams sludinājuma bildēs. Tad jau sapratu, ka bildes/ sludinājums nav īsts. Viņš gan vēl dievojās, ka viss būšot, saimniece neceļ/aizkavējusies utt. Iemaksāto naudu arī negribēja atdot. Teica, lai pagaidām vēl, tad vēl bija atrunas, ka nav Rīgā uz vietas, esot laukos Madonā (jā, noteikti, darba nedēļas vidū pa laukiem tusējas..). Mans vīrs gan sākotnēji centās pa labam ar viņu runāt, ticēja tām viņa atrunām, ka nav uz vietas, nākošās nedēļas sākumā atdos naudu. Beigās man piegriezās būt laipnai, pazvanīju un tā noskaldīju viņam, ka laikam sabijās un tā tik atgrieza atpakaļ iemaksāto naudu.
Tiešām pretīgs cilvēks. Bet nu dzīvē jau viss nāks atpakaļ, ko nu mums tur tiesāt. Galvenais neuzķerties uz šo un citiem krāpniekiem!
P.S. Viņa sludinājumus ss.lv var atkost uzreiz, sākas ar "Jauns variants..." un rakstīti bez garumzīmēm, otrās klases skolēna līmenī. Brīnos, ka vēl pa šo laiku nav pamainījies stiliņu. Tad jau laikam vienalga, un krāpšanās tiek iet uz urrā!

Z Zoja Tereškova 23.03.2016

Tagad zem šī numura turpina krāpšanas darbus Reinis Upenieks. Piedāvā SWED bankas kontu kur pārskaitīt tipa rokas naudu par neesoŠu dzīvokli. ESIET LŪDZU UZMANĪGI AR ŠIEM AFĒRISTIEM-KRĀPNIEKIEM!

A Andris 03.05.2016

Krāpšana turpinās no tā paša telefona

R R.M.V 15.05.2016

Vai esat apsvēris domu, ka šīs personas var būt viņa paziņas vai draugi, kas neko par šo nezin? Lūdzu izņemt komentāru

R R.M.V 17.05.2016

Kas tev nav skaidrs Andri ? Tevi palūdza izņemt komentāru par Ralfu Vēberu. Nenoskaidrojot lietas būtību ,tu atļāvies publicēt cilvēka vārdu un konta nummuru. Man pilnīgi pie vienas vietas, ka tevi tas Māris uzmeta- kamēr būs aitas , tikmēr būs cirpēji. Bet publicēt lapā manas ģimenes locekļa datus......- var beigties .....

Z Ziperigais pelens 2 09.08.2017

Nu naglais tu esi

R R.M.V 20.05.2016

Andri, par cik esmu uzzinājis tavus personas datus,protams īstos- esmu konsultējies juridiskā iestādē. Nu nebija tev tiesību publicēt nepilngadīgā Ralfa vārdu un konta nummuru bez viņa piekrišanas un vēl apvainot viņu krāpšanā.Tas Māris viņa kontu izmantoja vienreiz , it kā bija pazaudējis savu karti un lūdza Ralfam izpalīdzēt ar it kā steidzamu pārvedumu.
Par cik ir radusies pateicoties tev ,nevajadzīga publicitāte ,padomā labi . Labāk nu atsauc sevis rakstīto.

E EliEli 20.05.2016

Vai kād zin, kur šis Māris Pozdņaks atrodas? 2015. gada februārī izkrāpa naudu no vientuļas māmiņas šādā pat veidā, zinot, ka viņa paliek uz ielas ar bērnu. Pēc neskaitāmiem solījumiem atdot naudu protams to nav izdarījis. Vairākkārt ir zvērējis, ka nauda jau ir pārskaaitīta, tad no firmas konta, tad pats personīgi no pasta nodaļas. Rupji sakot ņirgājās par meiteni- pats piezvana, dzird kā bērns raud fonā un prasa adresi, kur ievest naudu pēc 30 min, pēc 2 h zvana saka, ka nesanāca un ievedīs rīt un atkal klusums. Un tā neskaitāmas reizes. Iesniegums policijā sen jau iesniegts.

L LVNBS 09.05.2017

Vai ir atradies šis kroplis?

E EliEli 09.05.2017

nav..

L LVNBS 09.05.2017

Bet viņu jau meklē, ir izsludināts meklēšanā un viņam ir liegums izbraukt no LV! . Jebkurā gadījumā viņš tiks atrasts un tiks vests pie atbildības!

R Robins Huds 17.05.2017

cik liela naudas summa tika izkrāpta? Tev ir šīs māmiņas dati? Kad un kurā policijas iecirknī tika iesniegts iesniegums?

E EliEli 29.05.2017

160 e
Protams ir.
Datumu nepateikšu, bet gogoļa 7a

L LVNBS 09.05.2017

MĀRIS POZDŅAKS! KURŠ VEL IR PAR TO KA VIŅAM JĀSĒŽ?UN TAS KROPLIS ARĪ SĒDĒS! ES ATBILDU PAR SAVIEM VĀRDIEM!

P.S rakstam visi kas ir apkrāpti uz īres dzīvokļiem un samaksājuši viņam rezervācijas naudu par šādiem īpašumiem : Līvciema 29 (Ziepniekkalns) http://reklama.vesti.lv/lv/realty/apartments/riga/ziepniekkalns/10904402.html
Salnas 21 Pļavnieki http://reklama.vesti.lv/lv/10904404.html#8
Rusas 22A Rīga http://reklama.vesti.lv/lv/10901359.html

R Robins Huds 17.05.2017

Tevi viņš arī ir apkrāpis

P Proelite 21.12.2019

Man ir tā frukta bilde, ja kas tad varu nosūtīt

N Nora 10.05.2017

Vai tiešām neviens viņu nevar dabūt rokā? Vēl nesen redzēju FB, ka viņš bija ielicis sludinājumus. Vai tādā veidā (sakot, ka vēlas īrēt dzīvokli) ar viņu nav iespējams tikties? Agrāk, kad viņš šmaucās ar naudām un dzīvokļiem, labprāt tikās dzīvē, lai dabūtu naudu.

A AT 20.01.2018

Vairs dzive netiekas pat lai izraditu dzivokli

R Robins Huds 29.05.2017

kādā veidā mēs varam sazināties bez šī portāla starpniecības? Iespējams, ka spēšu kā līdzēt!

E EliEli 29.05.2017

[slēpt]@gmail.com

L LVNBS 13.06.2017

Sveiks. Vai vari man arî palīdzēt tikt ar to Māri galā. Izkràpa 120 eiro. Ģimenei ar mazu bērnu.

G Gez 30.07.2017

Lūdzu uzrakstiet kontaktus uz - [slēpt]@latnet.lv - ir iesniegums policijā par krāpšanos pēc KK 177. panta

K KristersB 14.08.2017

Ir kādas ziņas vai ir noķerts?
Dzirdēju, ka ir uzsākts kriminālprocess no viņa māsas.

P Proelite 21.12.2019

Man ir tā frukta bilde, ja kas tad varu nosūtīt.

L LVNBS 13.06.2017

Mans e pasts [slēpt]@inbox.lv

G Gez 30.07.2017

Šis puisis dzīvo Madonā, Ja kāds grib šo cilvēku satikt personiski, un nodot "mīļus" sveicienus - rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@latnet.lv - iedošu pilnu adresi.

K KristersB 08.08.2017

Tikko kā pats saskāros ar to, ka mani piečakarē.

Z Ziperigais pelens 2 09.08.2017

Un ka bij

K Kristapskarklins 09.08.2017

K Kristapskarklins 09.08.2017

Tak vins ir madona.Slepjas pie saviem senciem

G Gez 09.08.2017

Kurš, Pozdņaks?

G Gez 14.08.2017

Skatos uz dzīvi tikkai Savām acīm un domāju par šo skaisto dzīvi Tikkai ar Savu "galvu"
March Djurasell Batery

A Anri 04.09.2017

Paldies!

R Rebeka19 22.08.2017

Lūdzu visi, kas ir saskaŗušies ar šo nekauņu, sniedziet iesniegumu policijā. Es to jau izdarīju.

K KristersB 22.08.2017

Kurā iecirknī?
Es šodien tieši domāju doties?
Kuru dzīvokli no viņa vēlējies īrēt?

R Rebeka19 22.08.2017

Tērbatas 54 vēlējos īrēt. Matīsa ielas iecirknī. Dodies. Obligāti. Šitā suga ir jāizskauž, maigi sakot.

S sveetaagunita 27.08.2017

T

S sveetaagunita 27.08.2017

Tak ko jus te cepjaties un taisiet neslavu. Nekur sitais pinokio neslepjas, vazajas cauram dienam pa madonu. Ja jau policija butu iesniegumi, tad vinu fiksi atrastu, bet izskatas, ka jums tik gribas neslavu celt, vai ar tik daudzam ir atteicis? : d

G Gez 07.09.2017

Pret M. Pozdņaku ir sākts kriminālprocess pēc KK177 panta - Augusta beigās atnāca oficiāls paziņojums no policijas. Uzraugošā ir Rīgas rajona prokuratūra.

A AT 20.01.2018

BRIDINAJUMS! Vel aizvien uzdarbojas ar dzivokli iziri!
Bet nu jau nakamaja limeni! Bijam apskatit dzivokli pasakam ka nemsim dzivokli, satikam dzivokli "ipasnieku" (tomer nebija dzivokli ipasnieks), nospriedam ka maksasim 150 par maklera pakalpojumiem un liguma izveidi. Ligums tikka izveidots atsutits nakamaja diena un uz ievaksans dienu sarunats 10:00 parakstis ligumu, pienak 10:00 atbildes uz telefonu nav dzivokli neviens neatrodas un pec laika pienak sms ka nav iespejams sakontakteties ar ipasnieku, gaidat lidz 15:00 tad vel gaidat un ta lidz 19:00 saku jautat naudu atpakal un atbilde visu laiku vienada - ipasnieks neatbild pagaidiet. lidz beidzot vairs atbildes vispar nav.
Diemzel tikai tad izdomaju parbaudit isto vardu uzvardu jo facebook vards nekur neuzradas.
Par nelaimi nakas teikt ka nakts japavada uz ielas jo majas vieta ar ko rekinajamies nav un esam no arzemem, tapec saja gadijuma nekadi pazinas nevareja palidzet.

G Gez 22.01.2018

UZMANĪBU VISIEM, kas cietuši no Māra Pozdņaka nelikumīgajām darbībām! Ņemot vērā, ka cilvēks darbojas rafinēti un visas izkrāptās summas nēparsniedz minimālo algu, tad viņa lieta pārkvalificēta pēc KK 180 panta. Smagākais, kas var būt ir summas atmaksa un nosacīts sods.

Taču, šo darboni ir iespējams reāli iesēdināt, ja visus atseviškos iesniegumus policijā apvieno viena procesā - tad summa pieaugs, un cilvēkam reāli draud cietumsods!

Iesniegums jāraksta Galvenajai policijas pārvaldei. Papildus izkrāptajai naudai var pieprasīt morālā kaitējuma kompensāciju. Kaut vai nelielas summas - jo tiesas parasti ir ļoti skeptiskas kompensēt morālos kaitējumus.

Ja ir kādi konkrētāki jautājumi - lūdzu uz e-pastu: [slēpt]@latnet.lv

S Solvita Elizabete 05.07.2018

Labdien mēs esam cietuši no māra pozdņaka... Un esam gatavi sadarboties ar beztabuu lai vairāk cilvēki neuzķertos! Viņš ir krāpnieks un jau vairākus gadus uz šo personu krājas sūdzības, bet nekas tālāk netiek darīts un viņš uzdarbojas tālāk bez sirds pārmetumiem! Mans mērķis ir savākt cilvēku gruppu kas cieta no māra pozdņaka nelikumīgajām darbībām! Lai atgrieztu savu likumīgo naudu un morālo kompensāciju! Ceram uz jūsu atsauksmi un sadarbību! Rakstiet lūdzu man privāti! Mans epasts [slēpt]@mail.ru

F Florinta Flora 17.09.2018

Labvakar! Esmu kārtējais šī krāpnieka upuris , jo pirms došanās ceļojumā gribēju rezervēt dzīvokli, lai atgriežoties varētu ievākties, tāpēc iemaksāju drošības naudu 100euro. Bet atbraucot, kad zvanīju , bija visu laiku atrunas, ka nevar saimnieku sazvanīt , neceļ klausuli ,jo aizņemts darbā, tad vēlāk - saimniieks laikam pārdomājis vai kaut kur izbraucis. Tad prasīju , lai iedod man saimnieka tel., varbūt man izdosies sazvanīt, bet to tel . viņš tā arī neiedeva. Man jau sen bija radušās aizdomas, bet es izlikos , ka viss notiek pa īstam, bet kad pēc 2 nedēļām mānīšanās man pacietība zuda, es viņu brīdināju, ka iešu uz policiju un iepriecināšu ar kārtējo krimināllietu,bet viņš tāpat nenoreaģēja, un naudu nepārskaitīja, kaut gan pirms tam solīja. Tāpēc es to šodien izdarīju - aizgāju uz policiju uzrakstīju iesniegumu, redzēs, ko viņi varēs tam ''fruktam'' izdarīt.

P Puupeeditis 03.01.2019

Sveiki, ja kāds vēl prāto vai šis cilvēks vēl uzdarbojas, tad varu teikt, ka jā un nav vēl apturēts! ZIP.lv sludinājums uz Valdemāra 103. Teica, ka jau pāri desmit cilvēkiem pieteikušies un, tādēļ, ka 11 rindā nebūs iespēja īrēt. Saka, vajag rezervēt. Prasīju kā, teica, lai ieskaitot 150eiro drošības naudu. Sarunāju, ka maksāšu un gaidīju, kad atsūtīs datus. Man viss šitais likās aizdomīgi, nezinu šo cilvēku, nezinu kāds tas dzīvoklis. Iemetu google un lūk arī rezultāts. Nobloķēju nr.
Esiet uzmanīgi!:(

P Puupeeditis 03.01.2019

Pievienoju arī papildus informāciju, ka tas pats cilvēks izīrē arī Salamandras iela 3, Juglā!

G Gez 03.01.2019

Varu tikai piebilst, ka Māris Pozdņaks īsti ar galvu nedraudzējas: viņš vazā visus aiz deguna - arī prokurori, kam nodota viņa lieta. Viņam jau ir bijis piespriests piespiedu darbs, un viņš ir melnajā sarakstā. Diemžēl likumdošana ir pārāk demokrātiska, un īsti neļauj viņu sēdināt aiz restēm, jo izkrāptās summas ir pārāk mazas. Policija kaut kādu iemeslu dēļ visas izvirzītās prasības negrib apvienot vienā, jo tad viņš reāli nonāktu aiz restēm. Taču izdarītais nekur nepaliks - pārkāpumi krājas un kaut kad tas slazds aizvērsies. Patreiz atliek būt uzmanīgiem un neiekulties nepatikšanās. Ja nauda ir izkrāpta, tad droši uz policiju ar iesniegumu. Viņu tad kārtējo reizi prokurore ņems aiz riektstiem kamēr viņš cietušajam naudu atdod. Vienīgi problēma, ka to viņš dara izkrāpjot naudu nākamajam.