Dzīvokļa Īrēšana - Zemes nodoklis

Sveiki. Izīrējam ar draudzeni dzīvokli. Ne līgumā rakstīts, ne pirms līguma sastādīšanas netika runāts. ka mums īrniekiem nāksies maksāt zemes nodokli, cik zinam tas ir jādara saimniekam. No mums tagad pieprasa, lai maksājam zemes nodokli, pēc tā, kad mēs atteicāmies mums palūdza izvākties no dzīvokļa, kaut arī pēc līguma mums vēl tur jādzīvo līdz 2015. gada augustam. Saimniekam ir labā roka(starpnieks) kurš nodarbojās ar īres maksām un rēķniu apmaksu. Cik zinam saimniekam ir vairāki dzīvokļi kuri tiek nopirkti no bankas, tajos tiek veikts vienāds remonts ar mēbelēm un tad tie tiek izīrēti. (zinam to jo ir nācis papīrs no bankas iepriekšējiem īpašniekiem, kā arī tas ir otrais dzīvoklis no šī saimnieka kurā dzīvojam). Ko mums iesākt? Maksāt nodokli? Izvākties? Vērsties pie VID?

profils 30.01.2015

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversija: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

Ir tak' sacīts (nedaudz pārfrāzējot): "Slīcēju glābšana = pašu slīcēju kompetence un atbildība." ;)

Šajā valstī pašreiz spēkā esošās likumdošanas attiecīgie normatīvie akti (Likumi MK Noteikumi u.c. NA) ir pietiekami kvalitatīvi, lai Latvijas iedzīvotājiem būtu VISAS nepieciešamās iespējas gana efektīvi un pilnvērtīgi realizēt un aizsargāt savas Likumīgās Tiesības.

Iespējamajiem interesentiem - skat. attiecīgo informāciju interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" juridisko diskusiju "Forumā":

t.sk. "Foruma" tematiskajās sadaļās -

- "Dzīvokļa tiesības":

- "Personas datu aizsardzības tiesības":

- "Patērētāju aizsardzības tiesības":

- "Saistību tiesības":

u.c., kopumā 26 tematiskās sadaļas.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

R Raimonds Raimix 31.01.2015

Lai atbildētu uz uzdoto jautājumu, ir jāzin daudz citas nianses. Varat sazināties ar mani caur e-pastu: [slēpt]@inbox.lv, tad visu apspriedīsim.

M Marfuša 01.02.2015

Palasiet vien par šo personu:))))))))))))))))

"Palasiet vien par šo personu:))))))))))))))))
Komentēja: Pirms 3 stundām 32 minūtēm Marfuša"
Par kuru personu jāpalasa???