www.sudzibas.lv Dzīvās liecības Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību.

Dzīvās liecības - Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību.

Dzīvās liecības par saņemto finansiālo palīdzību.

Es vairs neticu finansiālajam atbalstam, jo ​​visas bankas bija noraidījušas manu failu. Patiesībā es biju iestrēdzis pie manas bankas. Bet kādu dienu draugs man ieteica privātu vīrieti, viņa man nosūtīja e-pastu. Es mēģināju nosūtīt viņam e-pastu un tā strādāja. Man bija īstais cilvēks, godīgs cilvēks, kuru jau gadiem ilgi esmu meklējis. Es saņēmu finansiālu palīdzību, kas ļauj man dzīvot labi tagad un es regulāri apmaksāju ikmēneša maksājumus. Jūs varat sazināties ar viņu, ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība vairāku personisku iemeslu dēļ. Divi no maniem kolēģiem arī bez grūtībām saņēma aizdevumus.

Šeit ir viņa e-pasts: [slēpt]@gmail.com

WhatsApp tālruņa numurs: +33756936597