www.sudzibas.lv Dziednieciba Naudas izkrāpšana (maksas tālruņi)

Dziednieciba - Naudas izkrāpšana (maksas tālruņi)

Esiet loti uzmanigi, kad zvaniet uz so firmu371) 67-13-13-13
(371) 67-26-34-78, lai pieteiktu arsta viziti, jo tad, kad pacel automatiska balss un saka, ka firma sobrid nestrada pat tad, ja tas ir darba laika, jo tiklidz jus turpiniet klausities noradijumus par so zvanu tiek iekaseta nauda.Rezultata jus nevarat pierakstities pie arsta, jo registraturu sazvanit diemzel nav iespejams, bet taa kaa savienojums ar automatisko balsi notiek par to tiek ieksata nauda.
Esmu loti vilusies saja firma.Jo diemzel si firma dzivo uz slimu cilveku rekina, kam vajadziga palidziba, bet diemzel arsta viziti pieteikt nevar.Tagad man vel jamaksa telefona rekins par nenotikusam sarunam.

G Gita 01.07.2008

Fiziski tāda naudas iekasēšana, zvanot un parasto nummuru, nav iespējama. Tie ir parastās maksas nr.

H hn 01.07.2008

Laikam neviena registratore par mazu algu nenak stradat!
viniem jau no taa atbildetaja labuma nekada nav,
Jus tacu varat iet citur, krize klaat, iestazu vairak ka klientu, ejiet kur runaa pa telefonu ar jums.

M Maxi 19.10.2008

Novadent, Stabu 52