Dzelzceļa Veselības Centrs - Ārstu prakse

Sodien 29 aprili man gadijas tada situacija ka joprojam esmu soka. No pasa rita es uzvaniju uv dzelzcelja slimnicu gogolja iela 3 un paprasiju vaj ir kads arsts LOR kas strada tiesi vakaros. Man atbildeja loti jauka meitene un paskaidroja ka pec 14.00 lai es uzvanu uz citu numuru un paprasu savienot ar LORa kabinetu. Ka daktere strada vakaros varbut sapratis manu situaciju un pienems vai sodien vai rit. Ka var ieiet mana situacija. Es esmu stavokli 4 menesi un man loti aismaka deguns nakis mostos un neveru elpot gaismas pietrukst. Sazvaniju vakarpuse beidzot es dakteri paskaidroju vinjai savu situaciju un dzirdeju atpakal ka viesam stavolki ir problemas. Lateicu dakterei ka lai tiktu valja no iesnam palids tikaj Vibrocil. Uz ko es dzirdeju atpakal un ko es gribu pilini Vibrocilu un vis bus kartiba. Pirmkart es zinu ka Vibracilu lietot stavokli nedrikst un otrkart ja lietot zales vairak neka divas nedeljas vinjas var pectam nepalidzet un bez vinjam vairs nevaresu dzivot.paskaidroju dakterei ka es stradaju varu tikai vakara tikt lai mani paskatas. Un tad mani dakree nosokeja pateicot ka vispar ko es te zvanu lai zvanu uz citu polikliniku tur ari arsti pienem vakaros. Un nometa klausuli. Vai tiesam daktere vareja ta rikoties??? Un nezin ka Vibrocilu nevar pilinat stavokli kad esi???

G