Drustu konditoreja Centrāltirgū - Tortes cena

2013. gada 19.marta vakarā Drustu konditorejas tirdzniecības vietā Rīgas Centrāltirgū pasūtīju parastu torti, tikai mazliet lielākā svarā, nekā standartā. Jautājot par kg. izmaksām pārdevēja ne vārda neteica, ka pasūtot cena no 5 Ls pieaugs uz 7 Ls par kg. Lētāk būtu sanācis no plaukta ņemot divas standarta tortes, jo izskats pilnīgi vienāds, bet par pasūtīto torti bija paprasīta drošības nauda 2 Ls.
Tā lūk, esiet tur uzmanīgi, un pārdevējas ir ļoti nelaipnas, nerunīgas un sabozušās, ar to jau esmu saskārusies vairākas reizes!

M Martux7 27.05.2013

Kur tad šādi var atļauties darīt. Es neuzticos tādiem uzņēmumiem. Ja kādam interesē tad pērku tortes pie Fēliksa Konditorejā. Pietam internetā var visu aplūkot un veikt pasūtījumu, nevis pērc kaķi maisā.

V vismis 13.02.2014

Edu Drustu tortes jau vairak ka 10 gadus un esmu loti apmierinata ar cenam. Jo garsa un kvalitate atbilst cenai!

M miia 25.05.2016

Konditorejā "Drusti" iepērkos jau vairākus gadus. Kvalitāte allaž ir bijusi laba, kūkas un tortes garšīgas un sastāvs vienmēr veidots ar izdomu. Arī jubilejām pasūtītās tortes ir bijušas skaisti noformētas un kliņģeri labi izrūguši un garšīgi. Ir gadījies, ka kliņģera gabaliņš palicis neapēsts vairākas dienas, vēl joprojām ir mīksts un garšīgs (ko diemžēl nevar teikt pat citām pietiekami slavenām Rīgas konditorejām).