www.sudzibas.lv Drogas Veikals Drogas

Drogās - Veikals Drogas

Šonedēl nolēmu nopirkt un izmēģināt sauso šampūnu Sayos, mana izvēle apstājās pie veikala Drogas, Jēkabpilī, Pasta ielā, jo cena bija mazāka nekā citos veikalos. Flakonā iekšā 200 ml, vienu reizi iesmidzinot matos, tas izrādījās tukšs, negribās ticēt, ka flakons paredzēts tikai vienai izsmidzināšanas reizei, drīzāk tas plauktā ir ticis ievietots jau pustukšs-sabiedriskais fui veikala darbiniecēm, nekad vairs tur neiepirkšos.

G

S Saatans 19.12.2011

Ej sūdzies uz veikalu, nevis te. Sēdi krūmos un rej :D droši vien pati izpūti visu uzreiz.

G ga-ga 19.12.2011

Ja būtu izpūisi, tad te nežēlotos

I iise 14.01.2012

Šos sausos šampūnus tiešām ir ļoti vienkārši izpūst vienā reizē, un ko Tu iedomājies - ka veikalā to izpūta varbūt? Jebkurā gadījumā, iepērkoties ir jāpaņem čeks un ja ir kādas pretenzijas tad ir iespēja doties uz veikalu un visu tur noskaidrot.

я Яна Мальцева 28.05.2019
Vislabāka konsultante

Продавец-консультант марина которая работает в дрогасе в рига плазе... Спасибо вам большое вы лучший консультант за все время работы этой компании, очень отзывчивая, улыбчивая, искренная её знание ассортимента поражает! Удачи вам!