www.sudzibas.lv Drogas Slikts serviss

Drogas - Slikts serviss

Gribēju verst jūsu uzmanību uz Olaines Drogas veikala vadītāju. Irina . Iegāju veikala un ieraudzīju damu gados apkārusies ar milzigam zelta kedem. Pajautaju kur atrodas nagu lakas nonemejs, konstatēju uzreiz, ka valsts valodas zinasana neatbilsts augstakai kategorijai. Konsultejot cilvēku viņa nevar sniegt informāciju latviešu valoda. Viņa uzreiz atsūtija mani pie cita konsultanta, kurs var sazināties latviešu valoda. Ceru ka versisiet uzmanību šai konkrētajai personai. Jo uzskatu, ka tads cilvēks nevar but veikala vaditajs.

Br

Bk BK 11.02.2019

Ak tu nabadzīte. Traumu nedabūji? Aizej stūrī un paraudi.

Pārdеvējs© 11.02.2019

Veikala vadītāja - dāma gados, kas staigā pa zāli un konstltē apmeklētājus, apkārusies ar milzīgām zelta ķēdèm? Var būt jums tas bija sapnī?

Bu bublikoff 11.02.2019

Olaines Drogas vadītāja nelaipna,augstprātīga būtne ar valsts valodas nepietiekamību. Pilnīga taisnība!

A ko tad darīt ja latvieši skrien no Latvijas ka žurkas no grimstošā kuģa?

Andra Draugs 12.02.2019

Divaini, kad sudzas par latviesu valodu un raksta ar kludam. :)

ramona 12.02.2019

Maita krieva!

Es griba pirkat Drogas tualet papir...

"sudzas" - - - "sūdzas"
"ar kludam" - - - "ar kļūdam"

Andra Draugs 13.02.2019

Tas tak bija sarkasms. Lol