Dr.Krauce - Attieksme

Griezos pie ģimenes ārsta ar sūdzību par sāpēm un tirpšanu labajā rokā. Dakterite iedeva norikojumu pie
pie neirologa. Tajā pat dienā gribēju pierakstīties, bet tuvākais pieraksts ar nosūtijumu tikai novembrī, bet pa samaksu oktobri.
Ta ka nevaru tik ilgi gaidit, jo neko nevaru padarīt, pajautāju reģistratūrā vai nav citu variantu.
Piedāvāja man atbraukt 25. 08. 16, jo dakterei esot pieņemšana no 8 - 13.
Tā arī izdariju. Pie kabineta nviens rindā negaidija, kabineta bija apmeklētājs, pagaidiju kamēr iznāk āra, iznāca arī pat daktere. Piegāju
klāt pasveicināju un nepaspējot pat pateikt līdz galam savu lūgumu, datere ļoti asi atcirta pec pierakst
a. Kaut pie viņas neviens rindā nesēdēja un negaidīja
a kur ir Hipokrāta zvērests ko Dakeri dod!!!
Tas sanāk vēl pēc divi mēneši.
Un tad kad tu tiec pie viņiem, tag saķer galas un uzdod stulbus jautājumus: "kur jūs bijāt ātrāk"
P. S savs sliktais garastāvoklis nav jaizgāž uz pacientiem

N

T Tong Po 25.08.2016

Hipokrāta zvērests ir pazudis mūsu Medicīnas nozares birokrātiskajos džungļos. Jo lielāka birokrātija, jo sarežģītāka sistēma, jo vieglāk saimniekot ar nodokļu maksātāju naudu un grūtāk tikt skaidrībā, cik tad viss ir attaisnoti vai neattaisnoti dārgs. Un vai pakalpojumi ir pieejami vai nav pieejami nepieciešamajā apjomā.
Medicīna mūsu valstī jau sen vairs nav stāsts par iedzīvotāju/sabiedrības veselību, bet gan par naudu. UN problēma nav ar vienu dakteri, manuprāt. Tā ir sistēma.

A Aurum 26.08.2016

Ceru,ka varu palīdzēt:
Bija tāda pati problēma.Jāgaida bija uz novembri))),bet naktī nevarēju gulēt,gaudot gribējās.Devos pie privātajiem.
Ceru,ka Jums finanses to atļaus,bet varu pateikt,ka būs lētāk ne kā valsts "bezmaksas"
Tel.20284685
Brīvibas 410,otrais stāvs,Neiroloģiskais centrs
Konsultācija 25 ero
Bija jāuztaisa(piedodiet,bet man tie medicīnas termini neturas galvā)elektro pārbaude nerviem.Griezos Stradiņu slimnīca(variet pat neiet šo ceļu)man paprasija 90 ero un arī tikai uz decembri)))Blakus Vefam klinikā man par 20 uztaisija abām rokām nākošā dienā.
Operācija rokai (bezmaksas)maksā 760,neiroliģijas centrā viņa man maksāja 330, un nedēļas laikā.Ar savu roku esmu ticis galā.Tagad gaidu,kad sadzīs.
Grūti pat salīdzināt atieksmi un apkalpošanu "bezmaksas"un privātajiem.Tas būtu meiģinājums salīdzināt sū..u ar maizi.

T Tong Po 26.08.2016

Tā nu ir. Privātais sarēķina pakalpojuma cenu izejot no objektīviem datiem un neuzturot milzīgu birokrātisko aparātu, tāpēc arī var piedāvāt pakalpojumu daudz maz pieņemamā cenā. Privātais zina, ka nav piekļuve nodokļu maksātāju naudai un "mīkstiem" ministriem valdībā, no kuriem visu laiku īdēt un "slaukt" papildus miljonus. Tā vietā, privātais sakārto biznesu, ieliek iekšā naudu un strādā. STRĀDĀ!