www.sudzibas.lv Draugiem.lv Slikts serviss

Draugiem.lv - Slikts serviss

Gribētu sūdzētiespar draugiem.lv, jo tas ir netaisnīgi, draugiem.lv bloķē profilu un profila īpašnieks paliek neziņā par to vai kautkad tiks atloķēts viņa profils, vai netiks un ja tiks, tad kad un draugiem.lv pat nedod iespēju cilvēkam izlabot to ko viņš idarījis kāpēc tika bloķēts viņa profils, jo cilvēks netiek iekšā savā profilā, tā cilvēks nevar neko izdzēst un labot savu kļūdu un draugiem.lv arī cilvēkam neatbild uz e-pastu arī! Un šitas ir bišķiņ netaisnīgi!

Kolta 28.10.2018

Nevajadzēja taisīt meslus!

K Kažinskis 29.10.2018

Nevajag publicēt profilā bērnu pornogrāfiju, tad nenobloķēs.

A Artūrs Dante 29.10.2018

To draugiem lv vēl kāds lieto ? Esmu pamatīgi pārsteigts...

S Skudris 21.11.2018

Tas ir kontuzētais, puskurlais invalīds Aigars Garbatovičs, kurš te visus pēc kārtas apdirš, šantažējot bijušos maizes devējus, pretlikumīgi publiskojot bez saimnieka atļaujas īpašuma fotogrāfijas. palasiet te par viņu! Viņam vieta aiz restēm!

J Juris 22.11.2018

Aiz restem Tev ir vieta un Tu tur ari busi Sarmite Valaine ...vai Sarmite Zviedre nav svarigi kadam... bet busi!

S skudrupūzniss 30.11.2018

Man te putniņš pačukstēja pagastā, ka pret niku Juri, Aigaru Garbatoviču jau ir ierosināta krimināllieta.

L Lieņuksss 23.11.2018

Pārsmējos. Cik slikti, ka sudzibas.lv pirms publiskošanas neprasa ārsta zīmi vai ir pieskaitāms. Liekas trako mājai ir pieslēgts internets un viņi te ar vairākiem vārdiem uzjautrina tautu. Ja profilu dzēš, tad pamatoti. Būtu jāaizliedz darba laikā bezdarbniekiem te uzturēties, citādi no bezdarbības un dusmām uz visu pasauli savu žulti izgāž.
TAUTA NOMIERINĀS! VISVAIRAK JAU BĻAUJ TIE, KURI IR VAINĪGI. Domā, ka labākā aizstāvība ir uzbrukums.
Kļūdaties tauta!