www.sudzibas.lv Draugiem.lv neloģiska reakcija

Draugiem.lv - neloģiska reakcija

Pagājušā gada nogalē draugi mani nobloķēja par komentāriem, kurus pieliku floristikas grupā. Devu padomu neveidot Ziemassvētku kompozīcijas ugunsnedrošas-sveces bez svečturiem. Viena, dāma, apvainota jutās un komentēja komentāru uz kuru es, viņu noliku pie vietas,. Tad šī pati perona ielīda manās galerijās, atrada manas lieldienu kompozīcijas un salika savus, dižos padomus,. Es šo personu latviski aizsūtīju noņemties ar savu ģimenes dzīvi-ne mani mācīt un audzināt, ņemot vērā, ka viņa ir jaunāka par mani. Tātad šī persona, kurai ļoti patīk tēlot visgudro apvainojās un pasūdzējās draugu.lv administrācijai, kura mani nobloķēja. Nobloķēja neiedziļinoties konfliktā.

I

iDmore 06.01.2019

..tāpēc ir opcija, ka redz konkrētās draugu grupas.. Nav ko dalīties ar visu pasauli..