www.sudzibas.lv Draugiem.lv nekvalitatīva prece internetā

Draugiem.lv - nekvalitatīva prece internetā

Pasūtīju internetā - Small fashion store -draugiem.lv - vasaras kombinezonu - veicu priekšapmaksu un gaidīju gandrīz 6 nedēļas - beigās atsūta ne to izmēru + vēl brāki bikšu stārā iešūts audums ne ceļgalā rajona - pat gribēdama - nevaru apģērbt. Un man vēl ir jāsedz atpakaļsūtīšanas izdevumi viņiem.

Z

P patiess 20.07.2014

sviests, par klientiem nedomā lai beidz nodarboties ar šo jo tas tiem nepadodas

Z zusanna 07.09.2014

Visas preces ko tirgo ir no ebay, tikai shaja saucamaja veikala uzcenojums uzlikts, un pie tam pasuuti un gaidi meenesi tapat ka no ebay un atnaak braakji. Publisks fuj pardevejai, ka ari smarzas tagad tirgo un sak ka orgjinalas, cena prieksh fake smarzham nav diezko leetas, jo orgjinalas tas nav, ja tirgo tad vismaz bez milziigu uzcenojumu! Neiesaku neko no shii veikala pirkt.

D dacite9 12.10.2014

Un vēl
tās preces kas tur tirgojas par 15 EUR + 3 EUR piegāde, Aliexpress veikalā var nopirkt pa 1.20 EUR, runa par to MP3. Ā aizmirsu piebilst, tās princešu kleitas arī kas 85 EUR var ap desmitnieku nopirkt Aliexpress veikalā, un tur pat no Ķīnas ir piegāde bez maksas, nezinu, kā to var dabūt gatavu, bet iepērkos tur jau gadu un no turienes nāk prece pat pa eiro bez maksas. Bet jā, ar uzcenojumu te neskopojas :D

P prinessss 19.01.2015

nu a kvalitaate ta kaad no taa http://www.aliexpress.com ??? siis visas gudraas pasutitajas, ir APMIERINAATAS ar drebju paskatu, kvality??
es 2x esmu sutijusi, un atnaakusi totaalaakie braaki, atirusas viles, vispaar gridaslupatas.
kada jega priecaties par mazajiem cipariem cenaas, ja uzvilkt var tadu suudu tik 1 reizi un ta veel, ne jau uz kadu zolidu pasaakumu!!!???
tikai nauda izmesta veejaa.
tie pasi 25 euro, par taam suda jakaam, ir nomesti renstelee, vai 8 euro par "kleitu"ari ir nauda.

20 gados es daudz sita pazaudeju piki, likas ietaupisu, kaa tad, izmesta nauda entaas reizes ! tgd esmu gudraaka un perku labu, un nemaz ne tik dargu preci, 2-3x dargaaku kaa sie visi meesli. un, kas no kinas pilnigi noteikti nenaak.

J janislemesonoks 07.02.2015

Jā www.draugiem.lv/sfs pie drēbēm kleitam ir birkas kur skaidri un gaiši ir norādīts Made in Ukraine, nevis Made in China :D

O olkiuj 30.05.2015

2.02.2015 es pasūtīju sev sporta kostīmu. Samaksaju uzreiz 50€. Preci es gaidiju divus mēnešus ka minimum, kaut gan viņiem bija rakstīts preces piegāde 6 nedēļu laika. Es viņiem rakstīju, prasiju kad beidzot būs prece, bet viņi tikai solija ka divu nedēļu laika būs, ka vainīgi ir kurjeri, un vispār Ukraina ir karš un viņi nav ne pie ka vainīgi... Es padomāju, ka nu tiešam tur notiek nemiers, tapec varu pagaidīt. Tad pagāja vēl divas nedēļas, tad mana pacietība uzsprāga un es liku viņiem atdod manu naudu atpakaļ, uz ko viņi man atbildēja ka divu nedēļu laika nauda būs pārskaitīta uz mana konta atpakaļ. Es atkal gaidīju tas divas nedēļas, un nauda ta arī nebija parskaitīta uz mana konta. Es saku lamāties uz viņiem, tad viņi teica ka viņu gramatvede ir atvaļinajuma un būs atpakaļ tikai Maijā mēneša beigās. Kā tad viņi var pieņemt preci bez gramatvedes?! Tie ir tīrāki meli. Tad lūk jau ir mēneša beigas, es viņiem rakstu un viņi jau ceturto dienu mani ignore. Esmu nenormāli apčakareta, tie ir tipiski krāpnieki. Visiem, kuri domā kaut ko pasūtīt caur šo firmu - NEIESAKU!Mīļie cilvēki nebojājat sev nervus, un neterējiet savu naudu uz vēju.

I Ilze027 04.06.2015

Bet no kurienes vini pasuta sos apgerbus, jo eby nav tadu un ari Aliexpress nav.