www.sudzibas.lv Draugiem.lv datu aizsardziba

Draugiem.lv - datu aizsardziba

http://www.delfi.lv/news/national/politics/ko-tu-lien-musu-gimene-skaudrs-stasts-par-radinieku-stridu-un-taisnibas-meklesanu.d?id=45590570Kapec Draugiem.lv ir vienigas portals kur janorada savs istais vards un uzvards un bilde esot jabut redzamai man ? Ta ir drosa datu aizsardziba ? Raksta sievietei sagadaja problemas Draugiem.lv . Zinu daudzus kurus Draugiem.lv vaja kreditiestades, del varda un uzvarda publicesanas. Meitene , kuru vajaja noziedznieks izdomaja sev citu niku, bet Draugiem .lv vinu noblokeja , jo kads pasudzejies, ka tas nav vinas vards un uzvards. Tapat ir otras puses , kuras gadiem neliek mieru, vai nevajadzetu so noteikumu atcelt? Ja cilveks kadu gribes satikt, vins sazinasies

R Rinalds Fadējevs 19.02.2015

Nu jau sen visi pariet uz Facebook

J Jānis Reveliņš 20.02.2015

Cienītā Dace, draugiem.lv šādas prasības ir nepieciešamas lai cilvēki netaisītu neīstus profilus ar citu cilvēku vārdiem un neuzdotos par viņiem. Ja reiz ir šādas problēmas kad cilvēkam neliek mieru, tad lūdzu nereģistrējaties draugiem.lv