www.sudzibas.lv Draugiem.lv Profila bloķešana

Draugiem.lv - Profila bloķešana

Nesaprotu, kas par lietam!Piereģistrejos portala draugiem.lv un mani nobloķeja tipa par nepiedeniģo izturešanos pret citiem lietotajiem. Kut kads marazms. Nebiju ne feiks, ne nenodirsu nevienu un še tev.Manas acis tas portals ir smagi krities.

E

L Liene 21.04.2009

Manās acīs jau sen. Viens liels biznesa portāls.

E elina 21.04.2009

Tieši ta.Tadasdusmas rauj uz to visu portālu.2 reizes par velti sev pasūtīju albūmu.Ta taču ir krāpšana!Kaitina ļoti.Nezinat, kur lai uzraksta sudz;ibu, lai tie draugiem.lv administratori [slēpt]@

B badzhoo 21.04.2009

...tādu stulbumu vajadzētu klapēt ciet!!!

S Stulbenis 21.04.2009

Jā, tas draugiem.lv pēdējā laikā, ir sācis sliktāk šancēt, dadz gļuki, un naudu sākuši krāpt no lietojājiem, un visādi pāreji man šis portāls sāk riebties!

E elina 21.04.2009

Piekritu, bet es uzskatu ka tas nebija godīgi!Un kaut kas jadara lietas labā

S Stulbenis 21.04.2009

Protams, ka nebija godīgi, bet viņi ne ko lietas labā nedarīs, viņiem vienalga kas ar lietotājiem, ka tik nauda nāk!

L lloopp 21.04.2009

Piekritu

E elina 21.04.2009

Nu ja, izdarīt tur neko nevar.Tikai naudu grabj.Jo gandrīz viss tur ir par maksu!

L Loreta 21.04.2009

visiem baigi nepatīk, bet pa reizītei dienā kādi deviņdesmit procenti ta ieiet :DD

K Kakspars 22.04.2009

Esmu rakstījis adminiem, bet vienreiz man draugiem radio čatā atbildēja admins. Tev te neviens neliek būt, vari dzēsties ārā, neviens par varu netur. Tā lūk.

š šeherezade 22.04.2009

Un pareizi atbildēja admins---nevienam nav spiesta lieta būt draugos, ja kas nepatik.Man jau cik gadu laikā nav neviena problēma ar draugiem.lv, neviens nespiež izmantot maksas pakalpojumus, ko piedāvā draugiem.lv--tā ir katra brīva izvēle...un man nekas negļuko, vajag normālu datoru iegādāties...

I Inguna 22.04.2009

draugiem.lv vnk beidzot saprata ka var pelniit naudinju vairaak:)))tikai to vajadzeja dariit ar meeru-nevis lai to pamana katrs no taa 1, 000, 000 litotaaju:)))

W wildrose 22.04.2009

tak drīz arī par ieiešanu būs jāmaksā- Ls 0, 39 mēnesī!

K Krista 23.04.2009

Draugi.lv - citur Frype.com ir bez maksas. Man šitā lētā bodīte jau sen noriebusies... Tas tagad ir globāls saits un visādi "stulbi" lūriķi lien uz nebēdu.baigie džeki! Man sāka nepatikt šitāda publiskošanās...tāpēc arī izgāju no turienes!!! ;-((

L Liene 23.04.2009

Tagad jau jāmaksā, ja ej no wap.

S Sem 24.04.2009

Labs portals

S Simona 27.04.2009

Portālam nav ne vainas.Bet tagad jūtos patiesi vīlusies.Mani bloķēja it kā par "nav uzvārda".Bet cita uzvārda man nav, kā vien tas, ko publicēju.Jau vairākas dienas cenšos sazināties ar portāla veidotājiem, bet uz manām vēstulēm netiek atbildēts.Skumji.Ne tik daudz par to, ka neesmu portālā, bet gan tas, ka bija izveidotas labas domubiedru grupas, kuras nu ir bez administratora.Tātad radīta diskomforta situācija daudziem...Kaut kā jau vēl ceru, ka šis pārpratums tiks labots...

B Biga 27.04.2009

Jā, man bija līdzīgi kā Simonai. Un mani kādas 2vas dienas neatbloķēja. es arī neskaitāmas vēstules sūtīju no viņu puses pilnīgs kapa klusums...

S Sem 29.04.2009

negativs

A Andris 30.04.2009

tevi neviens nespieda tur registreties! saitu administratori ko grib to dara! Tā ir bijis un būs - mūžīgi mūžos, āmen!