Draugiem.lv - Draugi

Mani tiko blokēja draugiem.lv profilu lūk kā šeit bija uzrakstīts:

Tavs profils ir bloķēts līdz 25-Jan 2012, 22:16 , jo kāds no lietošanas noteikumiem ir pārkāpts: Viltus profili draugiem.lv nav atļauti. Tavs profils ir bloķēts uz 24 stundām par to veidošanu. Lūdzu cieni mūsu darbu un turpmāk tā vairs nedari.

P.S.- man nav neviena viltus profila.

Bēdīgi ka esi godīgs lietotājs un tevi tā vienkārši ņem un noblokē :(((

A asaa 24.01.2012

Šausmas kas darās ar šo profilu jo es tikai spēlēju spēles un nerakstu ne domubiedru grupās, ne komentāros necenzētus vārdus.

A age 28.01.2012

Pāris gadus atpakaļ mani arī nobloķēja ar tādu pašu kometāru, nekādu vitus profilu man nebija!!!

G gunita alksne 30.01.2012

Tas ir tāpēc ka kāds tevi ir nosūdzējis tautas policijai un tāpēc tevi nobloķēja

F FlashForward 16.02.2012

Bet varbūt tāpēc, ka tu pati esi viltus profils? Mmm? Piemēram, ja tev ir it kā savs profils, bet tu vārda/uzvārda vietā uzraksti Ilzīte Ilzīte vai "Monta Bērziņa", kas nav tavs patiesais vārds, tad tāpat skaitās, ka esi feiks... Turklāt, ja tev vēl nav bildes vai sveša bilde stāv gadiem ilgi, un tu mēdz iečolēt ar savu profilu citus lietotājus, un viņiem liekas aizdomīgi "ko mani skatās visu laiku"... tad var nostukačot...

Iemeslu ir daudz un netaisnību arī daudz...

Teris 08.03.2012

Nevajag aicināt uz draugiem aizdomīgas personas.

GuGris 28.03.2012

Nav jau dūmu bez sērkociņa, gan kaut kas tuč tuč ir bijis-
man vairāk nepatīk kā Drau.lv kāš Ls. no LR pilsoņiem,
gribi zināt kurš bez Tavas atļaujas ir iegājis
tavā privātā lapā, (statistika)
- MaKsai Ls.-
vēlies zināt kas skatījis tavus bilžukus - bez Tavas ziņas-
- MaKsai Ls.- utt., utt., ...

Kau kāds mazuts, portālam it kā pašiem vajadzētu lapas autoram MAKSĀT
autor atlīdzību par video, foto autortiesībām-
sanāk kaut kā OTRĀDI ???

GuGris.

J jānis martinsons 13.12.2014

Cik esmu novērojis visapkārt ir cilvēki ir sabiedrība un transportlīdzekļi un arī lauksaimnieki ar dzīvē darba attiecīgām problēmām kā šobrīd tas ir redzams un izjūtams latvijas dzīvē vairāk tas ir lauku cilvēku pusē un arī pilsētās.atliek minēt šo jautājumu:kas notiek dzimtā latvijā!!!

Ausainītis 13.12.2014

Cilvēku zombēšanas rezultātā, drīz sāksies karš starp pilsētniekiem un lauciniekiem, kā arī starp čiuļiem un čangaļiem, jo tie sen grib noteikt, kas ir saimnieks Latvijā.