www.sudzibas.lv Draugiem.lv Lietoāja boķēšana

Draugiem.lv - Lietoāja boķēšana

Labvakar. Vēlos jūs informēt, ka saskatu nopietnu vārda brīvības ierobežošanu no Draugiem.lv
Nesen iesaistījos spēlē "Ferma" Protams ir pieejams arī forums kur parunāt un padalīties ar idejām un viedokļiem.
Blogotājs nekāds es nēesmu, bet soreiz uzskatīju par svarīgu uzrakstīt. Izlasīju publisku ziņojumu no spēles veidotājiem par uzlabojumiem utt.
Nenoliedzamu lidzību saskatīju ar www.facebook.com portālu. Tu arī ir spēle "Farmivlle" Makten līdzīga draugiem.lv :D Vēlējos informēt draugiem.lv lietotājus par šo faktu. Uz savu 1 rindas ierakstu es saņēmu

"Pieteicās grupā: pirms 4 dienām Bloķēts lietotājs"

Nedomāju, ka šī ir cilvēciska rīciba.

P.S. Laikam jau ši agresīvā rīcība ir saistīta ar to, ka Draugiem.lv ir jauns īpašnieks.

sh-3.2# whois draugiem.lv
% This is the RIPE Database query service.
% The objects are in RPSL format.
% The RIPE Database is subject to Terms and Conditions.
% See http://www.ripe.net/db/support/db-terms-conditions.pdf

% The object shown below is NOT in the RIPE database.
% It has been obtained by querying a remote server:
% (whois.nic.lv) at port 43.
% To see the object stored in the RIPE database
% use the -R flag in your query
%REFERRAL START

% Information from TLD .lv whois service.
% Please visit http://www.nic.lv for more information.

domain: draugiem.lv

nic-hdl: 81646-LUMII
source: LUMII

%%REFERRAL END

sh-3.2#

Rekā. Likteņa ironija. Kamēr rakstu sūdzību, tamēr mani nobloķē. :D Tas nudien ir smieklīgi un bērnišķīgi.

K

S Shumins 11.02.2010

Privātie jau katrs dara ko grib. Ar to ir jāsamierinās. Nepatīk - nenāc mūsu bariņā. Un te jau runa nav par taisnību un vārda brīvību...
Ja saskati ko pretiesisku griezies PTAC, ja tev liekas, ka esi tur ar sms ko maksājis un tevi nelaiž iekšā, esi samaksājis, bet nesaņem pakalpojumu - varbūt šamie tev palīdzēs ar kādu atriebību. Citādi nav ko sēdēt pie atsaldētiem adminiem, pameklē citu interesantāku vietni. Man inbox.lv arī pasūtīja, ka teicu, lai izbeidz sūtīt peņu palielināšanas reklāmas - aizgāju uz gmail. Nav ko sarežģīt dzīvi.

Z zanna 11.02.2010

man ari nepatik draugiem.lv tas, ka iemaksaju spele lasvegasa zetonus un pazuda spele peksni, un mani par naudu pirkti zetoni kakim zem astes

R rojs2 11.02.2010

Man bija netīkama situācija ar wap.draugiem.lv
gribēju iiet caur to, samaksāju naudu, bet man parādījās, ka lapa nestrādā. tas pats nākamajā dienā. ja jau naudu ņem, tad aŗi pakalpojums jāsniedz. vaia rī ja tehniskas problēmas, tad jāatsle'dz arī naudas ņemšanas iespēja. rakstīju viņiem aizrādījumu, bet tā aŗi atbildes nav. ka tik peļņa...

MacBeton 18.06.2010

Muldoni, kur tu saskati līdzību? Tu WOW un Entropia arī saskati līdzību?
Ferma vispār ar draugiem.lv ir saistīta tik cik draugos ir links/freims uz to spēli.
Iemācijies ripe.net ieiet bet ko tur ierakstīt tā arī nesaprot.

I Indira 26.05.2011

Arii mani noblikeja uz 24h-tik tapec, ka db biju laikam izveidojusi diskusiju par Gejiem!!Vareja tak diskusiju dzest nevis bloket visu dr.lv!!!
Cien Admin-kas ta Jums nepatika?Nevienu personiski neaizskaru, varbut uztverat kads pearak personiski-bet kam nepatik lai nelas-vrdam tak ir briviba, vai tas tik tad, kad Jums labs garigais?

R roberts 04.07.2011

jus tiko mani aizskarat