Draudze Kristus Pasaulei' - Krāpšana

Tā ir visīstākā psiholoģiskā manipulācija ar cilvēkiem. Kaut kāds izbijis narkomāns Mārcis Jencītis iedomājas sevi par mācītāju. Pati esmu tajā draudzē bijusi, un aizgāju, vai drīzāk aizbēgu no tās, jo tā izskatās pēc jukšanas prātā. Īstais Dievnams ir TIKAI un un vienīgi baznīca, ar ĪSTU mācītāju, nevis kaut kāds Pasaules tirdzniecības centrs ar bijušo narkomānu, kur ''Dievkalpojumu'' laikā cilvēki kratās un krīt zemē kā slimie. Žēl, ka tik daudziem tiek aizmigloti prāti, un ceru, ka reiz šī sekta tiks likvidēta.

F

O Ojārs 17.03.2016

Pilnīgi nekas no personiskās pieredzes? Varbūt pastāsti kā tu tiki apkrāpta, savādāk liekas ka draudzi nemaz neesi apmeklējusi.

F Friesy 25.03.2016

tas "maacitajs" NEKUR nestradaa, tad no kurienes vinjam ir liela maaja un bmw x5??? tas pilnigi ir redzams, ka cilveki tiek transaa ievesti un kad aicina ziedot, tad kaut 50 eiro iemetiis.un to naudinju macitajs protams savaac sev.

P Pokahonta 02.04.2016

Parādiet no Bībeles, ka ziedojumi un desmitā tiesa nav pareizi. Jūs visu laiku runājat par īstu baznīcu, bet ne reizes nav redzēts Bībelisks pamatojums tam. Draudze pati ceļ savu namu un uztur mācītāju.

K Kristiete54 17.03.2016

Jā, es arī gribētu izlasīt, kādā veidā tieši šī draudze tev ir devusi negatīvu pieredzi.

K Kristiete54 17.03.2016

Starp citu, apmeklējot šo draudzi, neesmu redzējusi, kā cilvēki kratās un krīt zemē :)

F Friesy 25.03.2016

shajos "dievkalpojumos" radaas sajuuta, ka gribas tikai beegt, man bija shausmigi uz to visu skatities, ar lielaako prieku sho sektu izniideetu. kautkaads pasaules tirdzniecibas centrs NEKAD nebuus dievnams, TIKAI UN VIENIGI bazniicaas ir jaaluudz dievs. Tad jau katrs var izdomat, o davaj uztaisam Galerija Centrs vai Alfa par Dievnamu un rikojam tur dievkalpojumus?!

P Pokahonta 02.04.2016

Ja gribas bēgt, tad laikam pilns ļauno garu iekšā :)

P Pēteris Plakans 02.04.2016

Kaut vairāk cilvēku ar necilu pagātni atmestu savu dzīvesveidu un kļūtu par mācītājiem. Pats apmeklēju šo draudzi un zinu, ka tā man ir nesusi ļoti daudz laba, tas, ka tā nenotiek tradicionālā baznīcas ēkā ne vien nav šķērslis, bet pat līdzīgi kā tas notika kristietībā sākotnēji. Ja vēlaties pārliecināties par pārmaiņām, kuras cilvēki saņem šajā draudzē ieteiktu palasīt kādu rakstu: http://www.marcisjencitis.lv/zinas/draudzes-zinas

P Pokahonta 02.04.2016

Un ko, Jūsuprāt, nozīmē īsta baznīca? Jūs varat Bībeliski pamatot, ka šī nav īsta?

T Tomass Torkvemada 09.10.2018

"Tu esi klints, un uz šīs klints es celšu savu baznīcu un elles vārti to neuzvarēs" - apmēram tā (no galvas rakstu) Rakstos teikts, ja vajag pamatojumu īstai Baznīcai ! Teikts Pēterim (pēctecis - Pāvests, ari pareizticīgie ir svaidīta Baznīca), nevis jencīšveidīgajiem, kādu sektu ir desmitiem !

D Dagnija Vainovska 15.04.2016

:) nu pat ja arī būs ideālā baznīca un viss pārējais, taču, ja cilvēku sirdis būs nocietinātas, dieva priekšā, dievs tādos cilvēkos nemājos:)

un otrādi, ja cilvēka sirds ir atvērta dieva priekšā, bet viņš atrastos visparastākajā kambarī vai kur citur, - atvērtas sirdis dievs uzlūkos un tādos cilvēkos viņš mājos. Dievam interesē cilvēku sirdis, nevis atbilstošas vai neatbilstošas ēkas/celtnes.

F Friesy 19.04.2016

un izskataas,ka neviens nezin, ka shis "macitajs" ir IZMESTS no Amerikas, par cilveeku krapshanu.Kaa ari ir medicinisks pamatojums,ka pat ja narkotikas ir partraukts lietot, halucinacijas un murgainas idejas paliek. Esmu laimiiga, ka tiku no turienes prom.

E elarci 29.11.2020

meklejot pavisam citu informaciju,kas 2012 ir aktuala , uzskreju sim vecajam rakstam un atcerejos,ko viena ezoteriķe minēja un pat attiecinaja uz mani -- un ta ir arī taisnība - ja jūs visu mūžu dzīvojat pareizi un darat tikai pareizi . jums nevar būt izaugsmes - cilveks kurs sava dzīve ir daudz grekojis , sapratīs izjutīs Dievu / vai ka to sauc citi, nav svarīgi/ jegu = jo viņš būs mainījies =

W WeakganBTFO 06.09.2017

Reliģiozie pamuļķi, visi vienādi, lai kādai figņai ticētu.

Skolnieciņš Vislatvijas Skaudības Dievība
Ak, man priekšā ir ilga cīņa pret monoteismu - ābramiskajām reliģijām! Monoteisma sistēma ir sevi izsmēlusi, tā bija domāta ēbreju tautai, bet ne mums. Es esmu latvietis, es esmu pašpietiekams. Es aizstāvu Latvju Dievu intereses, kuriem pieder šī zeme! Es esmu burvis, kas darbojas politeismā, šajā sistēmā man ir visērtāk kļūt par vienu no Dieviem. Šāds ir manas garīgās pilnveidošanās mērķis.

Kristietība veicina garīgo degradāciju. Kristietība kopā ar islāmu (par jūdaismu es nezinu) ražo vergus. Šajā pasaulē mēs piedzimstam kā cilvēki. Mums ir doda iespēja kļūt par Dieviem, bet kristietība darbojas kā šķērslis tam. Tie latvieši, kas noticēja ēbreju mācības plaģiātam brīvprātīgi sevi paverdzināja. Latviešiem bija, ir un būs savi Dievi. Mums, mani tautieši, ēbreju mācību un tās atvasinājumus nevajag, jo no 12.gs.-13.gs. šeit bija okupācija un aneksija. Latviešus - manus senčus - krustneši garīgi kastrēja.

Esmu antropocentrists, tāpēc vergu mācības manī izraisa iedzimtu riebumu. Kristietība iznīcināja daudzas tautas un kultūras, es nepieļaušu latvju tautas un Latvju Dievu iznīcināšanu.

Mani nevajag žēlot, es esmu pašpietiekams un garīgi attīstīts. Man ir individuālā apziņa, es lietoju smadzenes. Par nelaimi, ļoti daudzi cilvēki dzīvo kolektīvajā apziņā, tie savas smadzenes atrofē.

Cieņā, Skolnieciņš Latvju Dievu dēls [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]

Kristietībā pielūdz ēbreja līķi un ēbreja ģimeni. Viņu pasaules koncepcija ir absurda. Ļoti daudzus cilvēkus nogalināja, lai kristietība varētu izplatīties. Kāpēc neviens no tiem ēbrejiem neapstādināja krusta karus? No maģijas viedokļa tā bija masveida cilvēkupurēšana Žīddieva panteonam. Mūsdienās tie naivie un tās naivās, kas iet dzīvot klosterī, upurē Žīddievam savu dzīvi un savu dzimtu. Pirmkārt, celibāts neļauj radīt pēcnācējus, tas nozīmēja, ja indivīds dzimtā ir pēdējais, tad dzimta izmirs. Otrkārt, cilvēks atsakās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādējādi indivīds upurē savus dzīves gadus, savas dzīves potenciālu - nerealizētos sapņus, ieceres un iespējas. Šāda cena ir n-tās reizes lielāka nekā maģijai. Jo maģijā maksā uzreiz rituāla laikā ar savu enerģiju. Maģija ļauj kļūt pašam par Dievu, bet ne par Žīddievu. Tomēr zinātnei ir jāpierāda vai jānoliedz maģijas pastāvēšanu. Maģijas pastāvēšana ļoti sarežģī cilvēces hiearhijas uzbūvi šajā pasaulē. Pasaulei ir jābūt bez reliģijām.

Kristietība ir vergu un kalpu reliģija, tāpēc ateisms ir labāks. Kristietība nospiež cilvēka pašcieņu un pašlepnumu uz ceļiem, tā vel iedzen cilvēku vainas un nepilnības kompleksos. Kristietības dēļ cilvēks zaudē cieņu un sāk kaunēties no tā kā ir cilvēks. Un viņu sadistiskā pasaules koncepcija mani besī! Kā arī “grēka” jēdziens. Grēka nav. To ko tautā sauc par grēku ir attiešana no socialajām normām un ierastajiem uzvedības modeļiem. Dažās sabiedrībās viduslaikos pat zinātne skaitijās grēks, jo pārējie bija lumpāni un viņiem nepatika gudri cilvēki, kas ir citādāki! Baznīca ir vainīga feodālajā sistēmā. Viņa ir vainīga latviešu verga gēnos, jo tieši kristiešu misionāri veica šo vergu selekciju! Un brīvprātīgi šo ticību latvietis nepieņēma!

F fefefeffevvvvv 21.11.2019

Šī ir sekta. Es tur esmu gājis.

U uns 29.11.2020

Prieka Vēsts arī ir sekta, kas tendēta uz nauda sizspiešanu vientiesiem. Katru mēnesi liek ziedot 10 tiesu no ienākumiem un tādējādi nodrosinot Gleskem un viņa ģimenei labturību un pats galvenais- viņiem nekur nav jāstrādā.