www.sudzibas.lv Dr. Velga Puķīte Не правильный диагноз

Dr. Velga Puķīte - Не правильный диагноз

Не ходите к доктору Велга Пуките (Velga Puķīte). Она много где работает, в том чилсле и в Pļavnieku veselības centrs. на улице Сахарова. Этот "доктор" делает УЗИ, но 90% информации просто ложная. Она разглядела камни в почках, а оказалось что нет ни камушка. Это пришлось тратить время, нервы и деньги, чтоб обследоваться у других врачей и констатировать, что камней в почках все же нет.

F florencija 07.11.2014

Ходила 4 года к Пуките - она говорила, что камни растут! Пошла к доктору Ильиной - камней нет! Не поверила и пошла к другому специалисту. Она тоже, сказала, что камней нет! Врач в силу возраста уже не понимает, что делает (маразм начался) или национализм процветает?

V val51 03.02.2015

Не ходите к Velga Puķīte!В середине января проходила УЗИ у нее, она не увидела у меня желчный пузырь, заболевание которого у меня хроническое.На вопрос, куда он мог деться, она ответила, что я плотно поела перед обследованием.Я пришла абсолютно натощак и выпила только 1 литр воды по инструкции.Печень и селезенка у меня заплыли жиром и их не видно, а мои воспаленные почки оказались в норме.Абсолютно другую картину показало другое обследование.

Это не доктор, а просто хамка. У меня была запись на 8, 30 утра узи щитовидной железы, а в 8, 45 узи брюшной полости. Доктор заявилась в 8, 50, неспешной походкой. Когда я зашла в кабинет и сказала, что очень спешу, она мне ответила, что ее это не волнует. Я ей дала талон из регистратуры, на что она мне его швырнула, мол только направление ее интересует (оно тоже было).Увидев второе направление, сказала записаться заново на следующий год, так как время визита окончено и в этом году она здесь больше не принимает. Может в 75 лет пора ей подумать о пенсии, уж больно много ненависти и наглости в ней накопилось.

S smaidīgā123 07.01.2018

NEVIENAM NEIESAKU radiologu-diagnostu VELGU PUĶĪTI! NEPAREIZA DIAGNOZE!
Aktuāli arī 2018. gadā! (jo USG vēdram man bija decembrī, 2017. gadā.)
Apmeklēju VCA "Pļavnieki"
Velga Puķīte man veica vēdera dobuma orgānu USG, diagnoze - nierakmens un vēl kaut kas par tievo zarnu cilpām. Man tikai 23 gadu. Nolamāja mani, ka nedzerot pietiekami daudz ūdens un lietoju visādus krāsainos, gāzētos, saldinātos dzērienus (kaut teicu, ka ūdeni dzeru dienā vismaz 1,5 l un krāsainos dzērienus vispār nelietoju, to viņa nedzirdēja vai arii ignorēja..) Tāpat arī lasīja lekciju par to, ka, ja turpināšu sevī bāzt visādus dranķus, tas sāksies lēkmes, kas saistītas ar nierakmeņiem utt..Bet īsāk sakot, viņa paziņoja, ka ir nereāli slikti man ar nierēm un būs tikai sliktāk.
Kopumā visa procedūra un komentāri no viņas bija pretīgi un neiejūtīgi.
Tad nu sabēdājusies un arī sabijusies devos mājās un pēc iespējas ātrāk pierakstījos pie urologa uz konsultāciju, saistībā ar diagnosticēto nierakmeni un veel kaut kas par zarnām..
Pierakstījos pie Dr. Ineses Celmiņas ARSĀ. Superīga dakterīte un pats galvenais, bildēs, ko parādīju no Dr. Puķītes veiktās USG un apraksta, uroloģe Celmiņa nesaskatīja nierakmeni, jo nebija atbilstošo ēnojumu utt, kādi ir nierakmeņiem un pēc kā tos diagnosticē. (vienkārši kaut kāds sakaļķojums, kas pazūt tikpat ātri cik parādās)
Arī tas, kas bija par zarnām rakstīts - arī par to uroloģe mani nomierināja un teica, ka tur nekas slikts nav.
Lai nu kā, esmu nikna par V. Puķītes nepatieso diagnozi, iztērēju arī naudu jo uz USG gāju par maksu, tāpat arī par velti apmeklēju urologa konsultāciju, jo nekas nebija jākonsultē un jāiesaka, jo diagnoze bija maldīga.

A AngelaS 23.08.2018

Man bija tieši tas pats! Pēc tam gāju pa taisno pie sava ģimenes ārsta,kurš mani nomierināja.Velga Nolasija morāli,ka nelietoju pietiekami daudz ūdens un kad rijot visādas tabletes un viss kļūšot vèl ļaunāk. Un USG man taisija vakar! Aktuāli 2018! Ātstējos no depresijas un pēc jautājuma kādus medikamentus lietoju,sākās manas depresijas iztirzājums,ka tāda neeksistē un pie visa vainīgs ūdens un zarnu traks man esot tik nenormàli netīrs. Kopš kura laika usg speciālists ir arī psihiatrs? 35€ par ko? Par to ka izgāju ārā vel lielaka stresaa?

M Monta123 24.06.2021

2020 gada martā biju pie šīs dakteres, kura man sabojāja turpmāko emocionālo stāvokli.
Gāju saistībā ar urīnceļiem, bet diagnoze bija izmaiņas mīkstajos audod ginekoloģijā.
Teica, lai steidzami eju uz magnētisko un pārbaudi pie ginekologa.
Kopš tā laika nemitīgas ārstu pārbaudes, tikai tāpēc, ka daktere sabiedēja.
Vairs nevaru aiziet pie dakteriem bez lēkmes, jo lūk ir tāda daktere kā šī, kura pasaka pašu sliktāko, nepadomājot kā jutīsies pats cilvēks.
Slēdziens bija nepareizs. Atceros kā es raudāju pie viņas, un atbilde tikai bija, nav labi, ir izmaiņas mīkstajos audos, ej baudies.
No sirds ceru, ka viņai liegs strādāt par dakteri.