www.sudzibas.lv Dr. Raimonds Puksts Dr. Raimonds Puksts

Dr. Raimonds Puksts - Dr. Raimonds Puksts

Ja jūsu problēma ir tāda, ka Jums ir lieka nauda un nav, kas to paņem, tad jā, Dr. Raimonds Puksts būs speciālists tieši Jūsu problēmai, jo ko nu viņš pieprot, tas ir paprasīt nesamērīgi daudz naudas par pakalpojumu, diemžēl rezultātu nekādu nav, lai arī pats dakteris sākumā solījās, ka rezultāt noteikti būs. Vis vairāk mani nokaitināja, ka viņš pat beigās, pēc procedūrām, nepajautā kā man ir, vai ir man kaut kas palīdzējis, tikai pateica, lai atnāk pie viņa vēl vienu reizi un nopērk kaut kādus vitamīnus par 15€, kas beigās izrādījās, ka aptiekā maksā 80 centus. Viņš droši vien teiktu, ka viņa ir nesalīdzināmi labāki :). Pats protams esmu vainīgs, ka uzticējos šādam šarlatānam, bet nu vismaz varu pabrīdināt citus to nedarīt.

J

T turbovecis 17.12.2014

Nezinu gan.
Mana pieredze kā reizi ir savādāka - esmu it kā jauns, tikai 27, bet vairākus gadus mokos ar hronisku nogurumu. Dažādas zāles, protams, tika mēģinātas - nesekmīgi. Kolēģis ieteica pamēģināt netradicionālu medicīnu - aizgāju pie Dr. Puksta. Pirmais brīnums, ka netika prasītas analīzes, jo pirms tam visi speciālisti parasti prasīja asins ainu, bet par manām subjektīvām izjūtām neinteresējās. Pēc sarunas ar dakteri tika izveikts ārstniecības kurss, kas PALĪDZĒJA! Šobrīd jūtos ļoti labi. Jā, protams, lēts šis "prieks" nav - taču sarēķinot cik daudz esmu kopumā iztērējis par bezjēdzīgām zālēm - kurss pie Dr. Puksta viennozīmīgi ir lētāks.