www.sudzibas.lv Dr. Marina Žiļiča HIPOKRĀTA ZVĒRESTAM NEATBILST

Dr. Marina Žiļiča - HIPOKRĀTA ZVĒRESTAM NEATBILST

Esmu saskārusies ar ģimenes rasti, biju viņas kliente, bet vairs neesmu kādu laiciņu.
Kaut kāds jocīgs tas darba laiks, aizeju uz akūto stundu, akūta stunda jau gala, sakas pieņemšana.
Pieņemšana tik ātri, ātri. Protams, mani ari pieņēma, bet no tas pieņemšanas nebija jēgas aptuveni 5min, iekasēja naudu un nākamais. Man tā jocīgi salikās. To čeku raksta māsiņas, skatos atkal jaunas sejas, cik var mainīties, bija tur māsiņa jauna gados, patīkama. Daktere pati pieņemšanas laika ģērbjas , ka uz sporta nodarbību, Sporta bikses, kedas , halāta. Vai tad nav drēbju?
Kaimiņiene stāstīja izsauca ģim.ārsti uz mājas vizīti, sakusi vizīti, sarakstījusi receptes, tad teikusi 20eur un nebija mājas naudas kaimiņienei, un ko daktere uzkliegusi, ka viņa neesot sarkanais krusts, receptes nav iedevusi. Tik nekaunīgi, ja esi ārsts nauda var uzgaidīt. Nekaunīga ārste.
Pašai vel bija situācija, ka zvanīju un gribēju pieteikt vizīti, jo gribēju atvērt slimibas lapu, sī neko nerakstīšu, nākat un skatīsimies, tādu bļaušanu telefona uzsāka, zinādama manu vēsturi ar sāpīgu muguru hronisku kaiti, neticama ārste, uzvedība nekaunīga. Tagad esmu pie dr. Junkinas Plavniekos( pilnigi savādāka uzvedība, pieņemšana)

R

U unbias 05.05.2016

Visā savā medicīnas darba mūžā ar tādu prātam neaptveramu un galīgi neadekvātu būtni, kam nav iemācītas nekādas manieres uzvedība un - šaubos, cik tur intelekta, ja var uzvesties tik uzpūtīgi, rupji un neatbilstoši savam statusam uzvesties visās dzīves jomās!
Esam pazīstamas ar Marinu Žiļiču jau trīs gadus, kļūst aizvien ļaunāk!

N Nonna 21.09.2017

Pa gabalu no šīs nekompetentās sievietes!