www.sudzibas.lv Dr. Beinerts !!! Dr. OSKARS !!! SLEPKAVA!!!

Dr.Beinerta klinika - !!! Dr. OSKARS !!! SLEPKAVA!!!

Es atvedu savu suni ( Krievu Tojs 7 mēneši) Dr. Beinerta klīinikā uz konsultāciju saistībā ar nelielu veselības pasliktināšanos ( gāja, rēja, kustējās pats). Mani pieņēma dr. Oskars ar 2 saviem palīgiem un uzreiz paņēma nepieciešamās analīzes, pēc kā teica, ka rādītāji un temperatūra ir normāli, un lai noteiktu pilnu veselības ainu ir jāpaņem pilnu asins analīzi nosūtīšanai uz laboratoriju. Pēc tam viņš piedāvāja uzlikt sunim sistēmu, lai pabarotu organismu un noņemtu nelielu ūdens trūkumu organismā, pēc kā viņš ievadīja organismā vairāk nekā 1/3 paciņas sistēmas sastāva un izdarīja vairākas injekcijas. Pēc izdarītā man likās, ka sunim paliek sliktāk, bet dr. Oskars teica, ka suņa stāvoklis ir stabils un mēs varam iet mājās ar visu suni. Pa ceļam uz mājām pēc minūtēm 10, es sajutu, ka suņa stāvoklis strauji pasliktinās un es uzreiz braucu atpakaļ uz klīniku. Pēc 5 minūtēm es ieskrēju klīnikā un redzēju, ka suns sāk strauji smakt nost. Dr.Oskars sāka haotiski injicēt dažādus medikamentus, kas noveda suni līdz šokam un viņam strauji sāka nākt asins no mutes. Pēc dažām minūtēm suns nomira.
Notikušo viņš nevarēja paskaidrot. Uz manu lūgumu iedot man kopiju medikamentiem, kas tika ievadīti sunim, viņš atteica un teica, lai es nākot pa dienu pie administratora. (Ja dakterim likās, ka viņa darbība bija pareiza un viņam nebija ko slēpt, kāpēc viņš atteica iedot man kopiju uzreiz?)

Ja Jūms “PAVEICAS” tiktes ar “dakteri” OSKARU meklejat izeju !!

J

K Krishinjsh 27.07.2013

Drausmas...

M Mary60 27.07.2013

Nabaga sunītis .Jutu līdzi!

S smīkņa 27.07.2013

M manstojleo 13.08.2013

Katram cilvēkam, vēl jo vairāk, ārstam ir jāatbild par savām kļūdām.
Jo mazāk tādu "profesionālu" ārstu būs klīnikās, jo lielāka būs iespēja attīstīties un kāpt pa augstajām karjeras kāpnēm jauniem un patiešām talantīgiem ārstiem, kuri tiktiešām spēs glābt Jūsu mājdzīvnieku dzīvības, nevis atņemt tās!
Tādiem nekompetentiem un profesijā vājiem "ārstiem" kā Oskars nav vietas profesionālu ārstu vidū.

Šī gada 10. septembrī tiks izskatīta lieta par daktera-slaktera Oskara atbilstību licencei.
Lūgums atsaukties visus, kuru mīluļi ir cietuši no “daktera” Oskara [slēpt]@mail.com

S shshshshshshs 08.04.2015

URODS NE AARSTS.
NEVIENAM NEIESAKU SO KLINIKU.
TUR STRAADA NEPROFESIONAALI SLEPKAVAS !!!
TAS NAV PIRMAIS GADIJUMS, KAD PAR SO KLINIKU KO TADU DZIRDU!!!

M Marika Angere 23.10.2016

Mēs arī pabijām šajā klīnikā, bet nostrādāja intuīcija. Pateica, ka steidzīgi ir jāoperē kucīte un, protams, nosauca cenu. Kamēr suns bija pie sistēmas, mums deva laiku padomāt. Uzdodot ļoti daudzus jautājumus, konstatējām ka kaut kas nav kārtībā. Pēc sistēmas mājās, jo no operācijas tomēr atteicāmies.
Šodien izlasīju komentārus par šo klīniku un dakteri Oskaru, man mati sacēlās gaisā par visām tām šausmām, ko raksta cilvēki. Es tikai nesaprotu, kāpēc vēl joprojām neviens nav iesūdzējis tiesā šos krāpniekus un slepkavas. Kas notiek, visi baidās? Nedod Dievs, ja manu mīļumu nogalinātu...