Dr. Beinerts - AIZVĒRT !!!!

Vakarpusē pamanīju, ka mans kaķis atteicās no barības un ūdens, tikai sēž pie bļodām sarāvies čokurā. Kaķim uz deguna un mutē bija izveidojušās asiņainas čūlas . Simptomi bija viegli pamanāmi . Sapratu, ka steidzami jārīkojās un kopā ar kaķi devos uz Dr. Beinerta diennakts veterinārā klīniku.Dežūrējošais veterinārais ārsts veica kaķa apskati, nomērija temperatūru, kaut ko iepotēja un teica, ka nekas īpašs nav noticis var doties mājās, rītā ar kaķi viss būs labi! Protams par desmit minūšu vizīti un mananipulācijām es samaksāju pilnā apmērā!!!Devos uz mājām, bet prāts bija nemierīgs, jo īsti ārsts nepaskaidroja, kas ar kaķi noticis!Nolēmu aizbraukt pie cita ārsta uz KAVET klīniku (Klīnikas Adrese: Rīga, Brīvības gatve 333a)!Ārsts uzreiz man pateica, ka kaķa stāvoklis ir ļoti smags, jo visi simptomi liecina par Kalici vīrusu ( šī slimība var būt nāvējoša). Nepieciešamas stacionārs, lai varētu kaķim intravenozi ievadīt nepieciešamās zāles un fizioloģisko sķidrumu. Tā pateicoties manai iekšējai balsij un KAVET ārstiem izdevās divās nedēļās izārstēt manu mīļumu.Kā veterinārais ārsts no Dr. Beinerta klīnikas var nemaz neievērot, ka kaķis ir slims ar Kalici vīrusu? Kas tas par ārstu?Iesaku kārtīgi pārdomāt pirms uz turieni doties!!! Ja man būtu teikšana Dr. Beinerta klīniku aizvērtu ciet!!!

U

š šeherezade 03.06.2009

Pilnibā saprotu Valtera dusmas, mana reakcija būtu gluži tāda pati...

Mamma 03.06.2009

Ko lecaas, laba kliinika, forshi dakteri, tikai nenormaali uzskruuveetas cenas. Un par visu cenu censhas tev iesmeereet kaut kaadas daargas bet nevajadziigas lietas.

3 3465 08.06.2009

par cenaam... kaa savaadaak nomaksaat x6 liizi? :)))

7 777777 08.06.2009

oooo jāāā, pa cenām piekrītu ...tagad kas notiek, dodamies tikai uz Brīvības 333a.

I igo 09.06.2009

Un 333 noslauca pa lielo ar stacionaaru!!! :))

J Jonce 22.06.2009

Ja gribat, lai ar jūsu mīluli viss ir kārtībā, šajā klīnikā vēršaties tieši pie paša!!! daktera Beinerta! Iejūtība un veselība garantēta! (vismaz tāda ir mana un mana suņuka pieredze). Diemžēl pārējiem laikam arī neuzticētos.

J Julija 25.06.2009

Es piekrītu Jonce. Es vēršos daktera Beinerta klinikā apmēram 5 reizes...4 reizes no 5 tas notika pa naktī...kad ir pēdēja cerība glābt sunīti...Beinerta k-gs palīdzēja mums!

M MāraRozenberga 06.07.2009

Vienreiz jau rakstīju, ka attieksme ļoti laba, mans vienīgais iebildums varētu būt tikai tāds, ka iepriekš pierakstīties nav iespējams, tad nu brauc ar savu ņaudošo kaķi un sēdi rindā kopā ar suņiem. Tas bija pirmo reizi. Kad sūtīju e-pastu, ar jautājumu, vai vismaz būtu iespējams ieplānot piena dziedzera operācijas dienu un laiku, lai nebūtu tā 'uz dullo', diemžēl tā arī nekādu atbildi nesaņēmu. Operāciju veicām citā klīnikā; ja pat pēc 3 mēnešiem tā arī nav atbildes, tad kādēļ jāuzrāda e-pasts???Ja būs nepieciešama neatliekama palīdzība, nezinu, kurā klīnikā griezties, nu jau man ir pieredze ar vairākām. Cik saprotu, tāpat kā tas ir ar cilvēku dakteriem, tāpat arī ar dzīvnieciņu dakteriem: vai nu ir, vai nav... Tikai jāatrod tas īstais...

N Natalja 07.07.2009

Arprāts, nekad vairs nebraukšu uz KAVET, nenormālas cenas un nekādas jēgas!!! Labāk griezties uz vetklīniku, kas atrodas Čiekurkalnā!!!

E Ernests 22.07.2009

Bija problēmas sunim un aizbraucām 1nos naktī 6dienā uz KAVET - viss kārtībā, attieksme normāla un suns vesals. Par cenām - nu rēķiniet, ka tā ir privāta klīnika tomēr un nemaz tik trakas viņas nav.

N Natalija 06.08.2009

kak to ostavila v etoj klinike 40 ls za analizi, kotorie potom pokazali 4to u moej malenjkoj soba4ki stafilokokk, vipisali ku4u antibiotikov, slava bogu prezde 4em 4to to davatj obratilasj k drugomu vra4u, i okazalosj 4to eto prosto allergija u sobaki.na 4to uwli moi 40 ls?esli bi ja na4ala travitj sobaku antibiotikami, to oslabilsja bi immunitet, i 4to bi ja delala.uzas odin.ceni visokie-medicini i pomowi nikakoj

Mamma 06.08.2009

Nu taka duraki- vislabakie dakteri ir citur.

Z zane 07.09.2009

šī klīnika ir drausmīga!!!
kaķim naktī palika ļoti slikti - viņš saļima un vairs pats necēlās, aizbraucām uz šo klīniku. Laikam visi gulēja, ilgi durvis vaļā nevēra. telpa bija galīgi neomulīga, nebija vēdināta un gaiss bija drausmīgs!!!
pēc īsas apskates ārsts neko sakarīgu nepateica (viņaprāt kaķis izskatoties pilnīgi bez vainas!!! ), pierunāja uz asins analīzēm un sasolīja, ka tās būs gatavas jau nākamajā dienā!
ņemot analīzes dzīvnieciņam nemaz netrāpīja ne ar pirmo reizi, ne ar otro!! beigu beigās paņēma nevis no pakaļķepas bet gan no priekšķepas.
pēc šīs drausmīgās pieredzes savu zvēriņu aizvedām uz citu klīniku, bet analīzes nemaz tik vigli dabūt nevarēja. solītajā laikā zvanot pateica, ka analīzes diemžēl vēl nav gatavas un būšot tikai nākamajā dienā. kad ieradāmies pēc analīzēm norunātajā laikā, izrādījās, ka tās nemaz vēl nav aizvestas uz labaratoriju!!! lieki minēt, ka analīžu rezultātus gaidījām ar nepacietību, lai varētu noteikt kaķa smagā stāvokļa iemeslus!
arī attieksme naktī bija drausmīga. apkalpojošais ārsts bija rupjš, neiejūtīgs (laikam bija nikns, ka pamodinājām no saldā miega!!!).
esmu pārliecināta, ka dežūrējošais ārsts nebija pats Dr. Beinerts, un iepējams šis ārsts arī ir ļoti jauks un profesionāls. bet diemžēl mums nācās saskarties ar pašu drausmīgāko dakteri, kāds ir redzēts!
pēc savas pieredzes varu tikai teikt, ka nakts laikā labāk ir izvēlēties citu klīniku!

B Braucēja 07.09.2009

Arī es tur vakar no rīta biju, bet runājot par gaisu, tas tiešām ir šausmīgs.Pamēģiniet vēl ieet tur, kur viņi tos dzīvniekus liek krātiņos.Un nedod Dievs tikt pie dakteres Rutas...Vispār vēmiens nāk, nemaz nerunājot par pārējo.Katrā ziņā pēc mana kaķa APSTRĀDĀŠANAS, es otru savu kvīti nesagaidīju, paķēru kaķi un ātri aizlaidos.

M margarita 12.11.2009

Arī manu sunīti tā saucamā daktere-slaktere tā APSTRĀDĀJA, ka nākamajā dienā sunītis nomira.
Liekas, ka šai dakterei laiks sēdēt mājās, nevis nogalināt mūsu mīluļus!

E Eseseseseseseses 12.11.2009

'tad nu brauc ar savu ņaudošo kaķi un sēdi rindā kopā ar suņiem' - fantastisks koments, paarsmieties var...:)))))))

E Elza 23.12.2009

Man arii ir bijusi ilglaiciiga un slikta pieredze ar Beinerta kantori.
Nu i nafig. Cik naudas sagruudus par neesoshaam kaiteem..utt. riebjas atcereeties. Skaistaas, sterilas telpas un smaidi uz luupaam, kas it kaa atsauciigi un izliekas noruupeejushies par jums... un cilveekiem acis aizmaaleetas. Gatavs!
Paldies Dievam mani dziivnieki ir dziivi un laiciigi no turienes aiztinos.

A Aļģirts Voiceks 14.11.2016

Nu atbrauc pie manis, būs diagnoze un normālas cenas un laba pieredze!
Es nezinu, ko pie Beinarta skrienat visi, Tiešām tā reklāma iedarbojas uz jums???

L L 29.01.2010

Godgīgi sakot, klīnikā visi izskatās baigi saprotoši, labi utt. Taču... Mēs savu suni pie viņiem atvedām ar konkrēto diagnozi (negriezāmies citur, jo bija, šķiet, baigi vēla piekdiena un tā bija vienīgā klīnika, kur atbildēja. Suns bija saindēts - mums pat pateica, kas tieši viņam jādod, bet vajadzēja sistēmu - mājas apstākļos to nevar izdarīt. Viņi solīja darīt visu... Noņēma naudas... Suns pie viņiem nodzīvoja ap sutkām un nomira. Es zinu, ka viņa stāvoklis bija ļoti smags, taču viņi tikai tīrīja asinis, bet zāles nemaz nedeva - teica, ka navzāļu un vajag tikai tīrīt asinis. Pēc tam es uzzināju, ka varējām glābt suni, jo Jelgavas universitātē šīs zāles IR!!! Un ar tām ir glābuši! Es uz viņiem neļaunojos, jo stāvoklis tiešām bija ļoti smags un mēs zaudējām savu draugu. Taču šajā sakarā gribētos izteikt MILZĪGU pateicību Siguldas vetārstam, kas tiešām darīja visu, lai mēs suņuku varētu glābt! Tāds nedaudz jocīgs večuks, taču vetārsts no dabas, kas mīljebkuru dzīvnieciņu un gatavs palīdzētjebkurā laikā, neskatoties uz klīnikas pieņemšanas laikiem! Diemžēl neatceros vārdu, taču LIELS PALDIES!

R Reinis 25.10.2010

Laikam tādi pat situācija, 3dien paņēmām kaķēnu no šīs pašas klīnikas, likās, ka gudrāks un foršāks kaķēns nav nekur iepriekš sastapts. Sestdienas vakarā konstatējam, ka viņš neko nav pa dienu ēdis, arī izdalījumi pie deguna. Svētdienas rītā aizvedām kaķi atpakaļ pārbaudīt, viņam tika iedotas 3 potes un teica, ka jānāk rīt to atkārtot, būšot labi. Lai arī mums prāts bija nemierīgs, tomēr uztcējāmies. Diemžēl rītu mincis vairs nesagadīja... Lai arī centāmies ar pipeti viņu barot, šajā laikā tomēr pavisam savārga...

A ALEX 27.11.2010

Cilvēki nevediet savus dzīvniekus uz Dr. Beinerta klīniku !!!
Man ļoti paveicās, ka atradu labu speciālistu ar lielu pieredzi CITĀ KLĪNIKĀ,
savādāk kaķis būtu nomiris no vīrusa.
Visiem iesaku pirms doties uz klīniku "Dr.Beinerts" (Rīgā, Ģertrūdes 101 ) padomājiet, kam Jūs uzticēsiet savu mīluli!!!
Tagad ir atvērušās ļoti daudz klīnikas, JUMS IR IZVĒLE!!!