www.sudzibas.lv Douglas slikts serviss,

AtrisinātaDouglas Origo - slikts serviss,

Vēlos padalīties ar informāciju, jau kuro reizi sastopos, ka Origo Douglas veikalā ir izteikti sliktas pārdevējas. Vienreiz man negrib atdot dāvanu karti, jo tā esot tukša. Kad teicu, mana darīšana, lai dod atpakaļ atdeva. Otrreiz, neļauj paskatīties dvieli, kas nāk dāvanā pie smaržas, jo nevarēšot ielikt atpakaļ. Es tai zosij pateicu, jūs, kad veikala pērkat kurpes arī tikai paskatieties, bet nelaikojat? Rezultātā, aizvēra muti! Kad ko pajautā uzreiz divas runā reizē, kā papagaiļi un es nesaprotu uz kuru pusi galvu griezt. Kad paprasa iedot iepirkumu maisiņu arī skatās kā uz nezin ko.
Jautājums, tur nav kam strādāt? Ka šitādi indivīdi?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta g1g2 30.09.2016

Es atsaucu savu sūdzību.

G

G g1g2 25.09.2016

A tur daudz muļķu es zinu.

G g1g2 26.09.2016

Tur tik daudz neadekvāto es nezinu kur tādas rauj...........................

G Ghenghis 26.09.2016

g1g2 kas tev par personibas dubultosanos? Aizmirsi pareizaja nika ielogoties?

Slims cilvēks. Tagad ārstēšanās dārga, tad nu vismaz kāds prieciņš tiem slimajiem tiek.

G g1g2 26.09.2016

slims tu pats un tās muļķes kas tur strādā!

C Chelsey 26.09.2016

Es nevaru, tas ir tik prikolīgi, kad cilvēki komentāros no tā paša nika tēlo paši sev atbalstītājus :D

Klau, šizik! Varbūt sāc ārstēties, nedod Dievs, reālā aizies, vēl kādu apskādēsi!

X xyg 26.09.2016

Te laikam, kāda pārdevēja no Origo veikala raksta aizstāvību! Tik zosis kādas ir ORIGO Douglas nav nevienā citā veikalā.

X xyg 26.09.2016

Viss kas te rakstīts ir taisnība!

K Krāpnieks! 26.09.2016

Tā tev arī vajag! Ar laipniem cilvēkiem runā laipni!

Hei, kur palikušas citas Tavas personības? Atradi paroli tikai xyg profilam? Gaidām aizstāvības runu no Nams, Oskars Vallis, jog...!!!!

K Krāpnieks! 26.09.2016

Aizstāvības runa no Jack, Daniel un hey Charley! Yo!

Alkohola lietošana negatīvi ietekmē veselību1

Yo!!!!