www.sudzibas.lv Dormeo "Tamponi" ausīs

Dormeo - "Tamponi" ausīs

Piezvanīja operatore vārdā Baiba, smuki visu izklāstīja, atlaides..bez procentu kredīts, un pats galvenais - visas man interesējošās lietas jeb matracis, gulta un gultas restes - IR UZ VIETAS. Piekrītu, jo 2 dienas tieku "apstrādāts", kā arī apsolās 5 dienu (ne darba dienu, bet dienu) laikā būs piegāde. Paiet nedēļa - zvanu pats, un kāds pārsteigums - man paziņo, ka gultas nav uz vietas, un nebija, tādēļ jāgaida vismaz pus otra-2 nedēļas... protams, pasūtījums tiek atcelts.jautājums - Kādēļ ir jāmelo klientam par preces esamību noliktavā un piegādes laiku, vai tad klienti ar to nerēķinās?PALDIES!

K

V Vita Vita 04.04.2017

Jums paveicās! Jo šis produkts nav kvalitatīvs. Kā šeit raksta matracis no nekvalitatīvas švammes.