www.sudzibas.lv donna = sims - santehnika Kvalitāte galīgi garām.

donna = sims - santehnika - Kvalitāte galīgi garām.

Izvēle protams vienreizēja, bet kvalitāte galīgi garām.
Nopirku radiatoru, kurš 2 nedēļu laikā izrīsēja, tā vietā lai viņu samainītu pret kvalitatīvu nācās 2 nedēļas strīdēties ar nodaļas vadītāju, kura ļoti gribēja redzēt manu santehniķa apliecību.
Pats labākais, ka tie ir tie paši darboņi, kas vēl nesen strādāja slavenajā veikalā sims...
Nekas nav pret krieviem, bet pret šaraškiniem kantoriem gan, sviests, lai es tur vēl iepirktos, labāk nedaudz dārgāk samaksāju, bet finālā nav nervi un laiks jātērē!

D dimaUK 05.04.2012

DONNA D baronu iela
tas veikals pie berna pasaules ir pilnigaka bedre, pilna ar turkey mes***m par uzskkruvetam cenam un BEZ garantijas.
reali kvalittate vispar nav nekada, apkalposana ta ka 90ajos tirguu, zinashanas 0, latviski neviens tur nerubii.
Pirmaja reize ielidoju uz 250ls un atpakal vini neko nepanema (bojato) tikai solija, tuksi solija un meloja.
otra reize nopirku pa leto izlietni un atkal pec 3 menesiem gals klat, bija jamett vinja aaraa.
Tochna neiesaku nevienam tur iet. labak samaksat mazliet vairak bet sanemt, kwalitati un apkalposanu limeni, nevis kaut kada sharashkina kantorisa limeni. Tur ir traki. Ja kaut kur ir uzmeteji un krapnieki tur nav ko meklet.