www.sudzibas.lv Dominus.lv Krāpnieks un zaglis Aleksejs Blinovs

Dominus.lv - Krāpnieks un zaglis Aleksejs Blinovs

Nekad neviens neuzķeraties uz šo krāpnieku Alekseju Bļinovu, personas kods ( mob. tel.nr. 28265137). Viņš pirms 5 mēnešiem solīja izgatavot gultu- paņēma avansu 400 EUR, pec tam sākās visādas atrunas- tad audums sabojāts, tad darbinieks aizgājis u.tt. Rezultātā- kvīti esmu vismaz dabūjusi par samaksātiem 400 eur, bet naudu atpakaļ nē. Telefonu ceļ- bet vienkārši psihiski slims cilvēks- saka, ka visu saprot, apzinās, bet naudas nav, kārto visu laiku problēmas ar banku- muld, protams- neko nekārto- uzzvanīju- pilnīgi sadzēries. Laikam par parādiem arī izlikts no savas mēbeļu ražošanas točkas Dzirnavu ielā 155- durvis ciet. Zinu viņa mājas adresi- galējā situācijā braukšu uz turieni. Nekad- neviens neticiet viņam- viņš ir totāls melis. Tādiem vieta ir ellē!Pielikumā sludinājum no ss.lv, ko joprojām aktīvi liek- solot ātros termiņos ( smiekli nāk)- izgatavot mīkstās mēbeles, mašīnām salonā apšuvumus u.tt

K krikksis 24.08.2015

Tikko, ar ar vinju runaju labi, ka iegoogleju, paldies