Elite Medicīnas Centrs - Pacientu āzēšana

Pirmdien pazvaniju uz reģistratūru doktoriātā Elite,Ventspilī.Gribēju tikt uz gastroskopiju,atbildēja,ka otrdien no deviņiem.Aizgāju otrdien deviņos trīsdesmit,reģistratūrā saka ka ārsta nav,lai nāku ceturdien no deviņiem.Aizgāju ceturdien deviņos pietspadsmit,reģistratūrā samaksāju,saņēmu atbildi lai ejot uz kabinetu.Noģērbu virsdrēbes,eju kabinetā,dodu nosūtījumu māsiņai,tā uztaisa lielas acis un saka,ka ārsts jau aizgājis.Pulkstens tikai deviņi piedspatsmit!!!Uz mana nosūtījuma vēl reģistratūras atzīme,no deviņiem!!!Protams atkal netiku...

A adri 01.11.2012

Pacienti, lūdzu netraucējiet dakterim! Viņam ir savas darīšanas darbalaikā!

K kurmiks3 01.11.2012

Daktera nebija tapec, ka vins citaa staavaa stradaa par endokrinologu vai ginekologu, taa teikt apvieno darbus.

A adri 01.11.2012

Izklausās, ka nevar apvienot!

K kurmiks3 01.11.2012

Apvienot jau var, jo visi muusu deputati ir visadaas komisijaas, darba grupaas, uznemumu valdees, un visur kur citur
tikai nedara vai dara loti slikti to, kas viniem butu jadara darba laikaa, un par ko viniem maksaa algu.