www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca nekompetentā ginekoloģe

Dobeles slimnīca - nekompetentā ginekoloģe

Jau ilgu laiku neapmeklēju Dobeles ārstus, ārstējos Rīgā, jo ir pierādījies, ka Dobelē ir diezgan nekompetenti ārsti, to izglītība VAI neatbilsotša aparatūra izmeklējumiem!
Lielā sāpe ir tāda, ka atkal "iekritu" ar naudu, jo izdevīgāk bija iziet ārstus sanitārajai grāmatiņai Dobelē, kur ir arī ģimenes ārsts. Tā nu vajadzēja iziet tikai 2 ārstus - ginekologu un fluorogrāfu. Būtībā doma ir tā, ka izmetu naudu par neko.
Dobeles ginekoloģe dr.Spridzāne jau vien ir izslavēta ar nepatiku pret pacientiem, kuri iet pie Rīgas ārstiem, nevis Dobeles, jo "kas, mēs kaut kādi muļķi?!", vispār, dr. Spridzāne, JĀ, VARBŪT ESIET?!
Daktere mani izmeklēja, taču dīvaini likās, ka viņa man atrada kaut kādu problēmu, taču nespēja to noformulēt vai saprast, kas tas īsti ir, tādeļ pamatoja vienkārši - kaut ko murgaini skaidroja par rieviņām, kas esot pilnīgi visām nedzemdējušām sievietēm, tas esot pilnīgi normāli utt.
Smieklīgākais un arī traģiskākais ir tas, ka pāris dienas vēlāk man sākās veselības problēmas un Rīgas ārsti atrada čūlu, tīri ginekoloģiska problēmu. Taču viņi bija šokēti, kad teicu, ka biju pirms tam pie ginekoloģes, kura šādu problēmu nediagnosticēja!
Tad nu īsti nezinu, ko lai dara Dobeles ārsti, tur steidzami nepieciešamas "jaunas asinis" ārstu vidū, steidzama apmācība, jauna aparatūra un instrumenti un ATTIEKSME!

I I............. 03.08.2010

Sūdzības virsraksts ir nevietā, ja runa ir par kādu konkrētu dakteri. Dobelē ir daudz ļoti labu ārstu, kuri tagad arī tiek nomelnoti, jo ir zem šī nosaukuma. Īpaši dzemdētājas no citām pilsētām izvēlās dzemdību vietu Dobeli, arī rīdzinieces. Reiz Dobelē satiku pazīstamu Saldenieci, kura bija speciāli atbraukusi pie sūdzībā minētās dakteres. Cik cilvēku, tik viedokļu.

S santa 03.08.2010

ja nopietni pati esmu bijusi dobelē pie ginekoloģiem un attieksme patiešām bija diezgan rupja un nepatīkama, turklāt pārbaudes laikā redzot, ka cilvēkam sāp un tamlīdzīgi vēl turpina viņu mocīt... arī sonogrāfijā tāda dr.Ilzīte ārkārtīgi nepatīkama un rupja sieviete, it īpaši ja gadās pāris minūtes nokavēt tad attieksme: "ko nevarējāt atnākt ātrāk"un līdzīgas neapmierinātās replikas un bubināšana.ģimenes ārsti šeit vispār nav ieinteresēti ko pārbaudīt vai darīt, tikai tad ja pacients lūdz, taču zinu, ka tā ir ne tikai dobelē...

ps: dažreiz sagādā pārsteigumu, ka tik slikti ārsti kā dobelē var pāriet un strādāt jelgavas zemgales veselības centrā...

K kkk 21.03.2017

par dr.Spridzāni nezinu bet dr.Ilzīte ir ļoti feina un laba , prot savu darbu

K K 04.08.2010

dr.Spridzāne un dzr.Ilzīte ir labas ārstes - zinošas. Esmu vairākkārt bijusi pie abām, neko sliktu nevaru teikt. Domāju, ka sūdzības autorei tas ir gadījuma raksturs vai arī komunicēšanās neprasme.

Z Zane ex Liepiņa 23.09.2020

Dr Ilziņai jāpaomā par profesionālo ētiku, tik nelaipnu ārstu reti vairs var atrast

X x 04.08.2010

Komunicēšanās neprasme šajā gadījumā ir ārstēm, jo ne jau klientam ir jādomā par šo prasmi, bet tam, kas sniedz pakalpojumu. Gadījuma raksturs - nu, katram desmitajam nepareizu diagnozi? Medicīnā nevar būt gadījuma kļudas, jo katrs gadījum ir kādam cilvēkam vienīgais.

Z zuze 05.08.2010

Man arī ir bijusi saskarsme ar dr.Spridzāni viņa ir ļoti nepatīkama sieviete, pacientus uzrunā uz Tu, nepaskaidro sīkāk par izmeklēšanas rezultātiem, tikai pajautā cik gadi un vai ir bērni.Ja man ir bērni tas laikam nozīmīmē ka var būt visādas ginekoloģiskās kaites, jo bērni vairs nav jādzemdē.Bet nejau visi Dobeles ārsti ir nelaipni, terapijas nodaļā strādā ļoti jauki cilvēki.

E Elīna 28.12.2010

Pilnīgas muļķības! Dr. Spridzāne ir ne tikai labs ārsts, bet psihologs!!!
Vislabākās atsauksmes par viņu!

I ilze 11.02.2011

par spridzani un ilzinju viss sliktakaas atsauksmes...attieksme pretiiga

J julija 17.03.2011

pati autore noteikti ar nau bez vainas man ar ir bijis ka jaiet pie minetas dakteres bet neko sliktu vinas darba neredzu

J julija 17.03.2011

Tad jau jus pasas esat vainigas ja pret jums attieksme pretiga

S SNIEGPULKSTENĪTE 22.03.2018

ASĀ NĀTRE
Tur jau tā lieta, ka ārstu paliek zem palielināmā stikla, 'bet sevi tie sūdzību rakstītāji neredz... Pati esmu medpunktā redzējusi, kā daktere atver logu, lai izvēdinātu pretīgo smaku pēc gados jaunas apmeklētājas iziešanas no kabineta...

S Sintija 22.11.2011

Labrit, pataeksu tajsnibu par Dr spridzani, ginekolodze, arsts sausmas loti loti slikta ievieta es pie vinjas arstejos 2 gadi, un nekada tolka, pec tam braucu uz rigu privati, vinja vispar nesaprot no ta neko, mum ilgi nebija berninji, vis kau ko izdomaja, viram par baudijam, velpec tam patejca ko vinjc neauglis vinjam nau spertozoidi, ajzbraucam uz rigu, arsti soka saka maz tadi viresi kur tadas labas analizes, pec tam es paliku stavikli, un ajzbraucu atkal uz dobeli, vinja man neredzeja ko man ar pudzeme bija, pe tam kad es vinja patejcu, vinja susmigi saka bljaut ko tas nau berns, neko nepakajdroja, ta ka man 1 berninjc un es nezinaju kas tas ir, un bljauva sausmigi, es uzskatu ko tas arts nevar ar cilvekem nodarboties, daudz vel kau kas vel gadijas ar so dakteriti, vajrs nerakstisu, Dievs redz un vinju atejksi pret cilvekeim, Pladies jums 1

S Solvita 07.04.2017

Ja man ta pati aarste pateica ka man nevar but bernu.uztaisiju analizes .hmm kka neko neredz kads iemesls.pagaja men paliku stavokli.redziet kadi aarsti dobele pat ar gadu pieredzi.riebj

S SNIEGPULKSTENĪTE 22.03.2018

Interesanti, kā būtu, ja uzrakstītu sūdzību bez kļūdām? Tad vismaz varētu saprast, ko kundzīte gribējusi pateikt...

L Laine 23.11.2011

dobeles slimnica straadaa vieni dzeraji un apkopeji vien!!!

eduardo 04.12.2012

Es arī neuzticos vietējiem ārstiem. Bija problēmas ar ādu vislaik vilku ar vizīti pie vietējiem ārstiem. Labi ka dermatalogs J.Ķīsi brauc uz Dobeli konsultēt. Eju tikai pie viņa un nenožēloju. Atradu visu info internetā te: http://www.dermatologs.com/adas-slimibu-un-sts-centrs/dermatologs-pieraksts.html

I ina123 10.01.2014

Es gribētu pateikties ģimenes ārstei V.Podniecei, tādu ārstu reti, kad atradīsi, viņa naksts vidū atbrauks ja vajadzēs.

M Mārīte- 12.09.2014

Esmu gados!
Dr. Spridzāne ir sniegusi konsultācijas manām meitām un ir viss kārtībā!
Kas attiecas uz mani, tad stāv rūgtums uz šo dakteri no seniem laikiem. Viņas vienaldzība man varēja dārgi maksāt, jo pēc dzemdībām māmiņas pēc iespējas ātrāk ir jāapskata. Mana augstā spiediena dēļ varēja būt sarežģījumi. Un vēl paviršā vecmāte, kurai pa nakti nākot miegs!
Bet es vēlos teikt vienu, ļoti svarīgu lietu!
Mīļās sievietes, pirms iešanas pie ģinekologa, vismaz vienu dienu, nepiedalaties seksā bez prezervatīva. Ārsts šī iemesla dēļ daudz ko neredz! Sperma nosedz visas čūlas un paņemtās analīzes nebūs precīzas.
Ja jūs atnākat netīras ar spermu, tad protams ārsts ir dusmīgs, jo nevar pildīt savu darbu. Bet teikt pacientei par to nedrīkst!
Es to zinu, savā laikā mācoties par medmāsu.

S spermafffff 26.10.2014

FASCINEEJA SITAS KOMMENTS :D

""Esmu gados!
Dobeles mediķi ir dažādi, tāpat kā visi pārējie cilvēki. Ir rupji vai pretīmnākoši savas būtības dēļ vai arī naudas dēļ. Tas nekad nemainīsies! ""

!!! pedeja komenta autore!!!
nu kaut ko tik absurdi MURGAINU NEBIJU lasijusi.
tipja, ja arsts ir debils, RUPJS, MANTKAARIIGS, KOMUNISTS VEEL ARII, NO PADOMIJAS GADIEM, NU no tiem, kuriem tgd ap 60, TAD-var atlauties splaut virsuu klientam, uzrunaat uz TU, karoce, pazemot.
nu tadus tikai, caur tiesu izdraazt vajag.
manas domas.
un logiski, tadam atnemt visas, jebkadas tiesiibas, arsteet un skaitities par artsu. jo ka zinaams, aarsts ir viens no sabiedribas kalpiem, tai noziimee, ka sociaala profesy.
ja to NESPEEJ, tad lai nelien tai sfeeraa. bet strada par wc podu mazgataaju, kur nevajag komuniceet.

S Summerwinter 26.10.2016

Amen jūsu teiktajam!

N natalij78 25.01.2015

Muljkjiibas, bet kaa jau tika mineets, cik cilveeku, tik viedoklju. Ja nebuutu dr.Spridzaane, 5gadus atpakalj iespeejams nebuutu naacis pasaulee mans jaukuminjsh. vislielaakie paldies vinjai ne tikai par izneesaato beerninju, bet arii kaa ljoti labam specialistam.
Par Ilzinju gan varu gan teikt gauzjaam sliktus vaardus, gan pasmieties.Jo ja sievietei 55gados var pateikt, ka vinja ir staavoklii peec 10gadu kaa iestaajushaas m-pauzes, sorry.
Un arii patu esmu izgaajusi cauri briesmu lietaam, biju jau 3.gr.meenesii, bet aarsteeja man nieru iekaisumu, kura nemaz nebija.

L Laura Sargune 12.01.2016

Sveiki! Esu Dobelniece. Mani apmierina visi ārsti pie kuriem esu gājusi. Gan ginekaloģe A.Austriņa,ļoti pretīmnākoša un atsaucīga. Dermataloģe Dobelē ir ļoti profesionāla. Paldies liels viņai. Visi ārsti un apkalpojošais personāls mani apmierina.:)

Nu nezinu. Pirms gada vēl gāju pie ārstiem Dobelē, bet nu ir bail iet. Nepietiek ka vienreiz izopereja, tad pateica ka visu esot izdarījuši un ka var turpmāk dzīvot normali,bet nojauta man bija pareizā. Aizbraucu uz Rīgu pie ginekologa un ārsts nozīmēja vel vienu operāciju jo Dobelē nekas netika izdarīts un operācijas laikā dakteri bija šokā par tadu stāvokli ka pirmo reizi ar ko tādu saskārušies, ko nevarēja nepamanīt. Jautājums tikai tāds kāpēc strādāt ja redz ka nav labi bet saka ka viss ir okey. Visā rezultātā tagad nevaru vairs dabīgi ieņemt bērniņu pateicoties "labajai" dobeles ārstēšanai.

L Laima ozola 04.01.2017

Sanitāres tur ir jaukas un izpalīdzīgas
Man tur bija akūtais ķēzers un nekad nespēju iedomāties kad ārsti tā var izturēties pret savu pacientu????

V vesmab 06.01.2017

Visu cieņu dr. Ž. Spridzānei! Jauka, laipna, gudra daktere!!!

S Solvita 07.04.2017

Cik nju gudra.prasa uztaisit analizes .pec vinjas MAN LIEKAS BET NEESMU PARLIECINATA nosaka cilv diagnozi.uztaisam naakamas analizes par 23 euro.absurds.kur lai cilv tadu naudu rauj.beigas neko neatrod.