www.sudzibas.lv Dobeles poliklīnika ārstu bezatbildība

Dobeles poliklīnika - ārstu bezatbildība

Esmu ļoti neapmierināta par dakteres bezatbildīgo attieksmi pret bērnu. Mans dēls atbrauca no skolas slims. Viņam bija temperatūra un sāpēja kakls. Par cik pirms ārsta darbalaika sazvanīt nav iespējams un es pati pirms sava darba iegāju painteresēties, kādas ir iespējas tanī dienā bērnam apmeklēt ārstu. Pie durvīm ir darba laiku saraksts. Tur skaidri ir rakstīts, ka bez pieraksta, konkrēta dienā, pieņem no14-15, bet, ja ir nepieciešams arī pēc pieņemšanas laika. Bērns tieši plkst. 14 ieradās pie ārstes pēc padoma, bet tur ļoti jauki atbildēja, ka viņām nav laika, esot jāpierakstās. Tad tādā gadījumā kāpēc ir domāta tā stunda, kur var ierasties pie ārsta pēkšņās situācijās piemēram ar paaugstinātu temperatūru. Tas nav vienīgais manis piedzīvotais gadījums ar šo ārsti.

A aleksa 06.01.2011

Mainiet ārstu! Akūtos gadījumos ārstam ir obligāti jāpieņem pacientu, kaut vai tāpēc, ka Hipokrāta zvēŗestu neviens nav atscēlis. Veiksmi!

D Daina 14.01.2011

Ja ir paaukstināta temperatūra...tad bez rinadas ir jāpieņem.Nu tā ir Dobele tur neko nepadarīsi.

A Anonims 15.01.2011

Kāpēc nesauci ārstu uz mājām?

S Sanita 11.05.2011

Dobelē, ģimenes ārsti nebrauc uz mājām jau sazin cik ilgi.Pašai tā ir bijis, bērnam t.39, 9 lūdzu lai atbrauc uz mājām...ne, brauciet sēdiet, gaidiet rindu, nosēdēju 3 stundas, sadusmojos, jo tā arī nepieņēma, un vakarā braucu jau uz ātrajiem...Dobelē šāda attieksme no ārstu puses nav jaunums.

U UmaTurman 19.11.2012

KAd delinam bija kadi 4men. nakti vins man saka nereali blaut(dabujam auss iekaisumu) nevareju nomierinat! Izsaucam atros aizveda mus uz bernu nodalu, tas masinas kas tur bija tani nakti bija nereali dusmigas uz mani par to ka redziet pamodinaju vinus! Un pa virsu visam- "Pa dienu jus nevarejat atbraukt?! " Ielika mus palata kur mes salam nost, spuldzites bija pardegusas. Neko nesakot pameta zales un aizgaja talak gulet! Nakamaja diena piedraudeju ar sudzibu par tadu attieksmi, tikai tad vinas saka kaut ko darit!

D Daina saleniece 20.02.2013

Pirms daudzāk gadiem arī man tā bija, bērns saslima vēlu vakarā, nācās saukt ātros, aizveda mūs vienos naktī, pa ceļam apmeklējot vēl 2 slimniekus dažādos pagastos. Un lai gan mazajam bija 3 gadi, lika mums sēdēt tādā kā uzgaidāmajā telpā vismaz 3 stundas, līdz kāds pienāca paskatīties...