www.sudzibas.lv Dobeles pilsētas novada Sociālo pakalpojumu centrs prettiesiskas darbības pret darba ņēmeju

Dobeles pilsētas novada Sociālo pakalpojumu centrs - prettiesiskas darbības pret darba ņēmeju

Mīļie sociālie darbinieki neuzticieties Dobeles pilsētas novada Sociālo pakalpojumu centra vadītājai Baibai Brigmanei! Rīkojas prettiesiki pret darba ņēmēju.

D

A Arnita Latiša 09.04.2019

Baiba Brigmane darbiniekus izmanto, ka vergus, kuriem nav iespēju izteikt savu viedokli. Bet, ja kāds izsaka savu viedokli, tā kā viņa nedomā, sāk pielietot psiholoģisko teroru. Viņa iestāde uzskata par privāto firmu, ko grib to dara, ja kāds pretojas pretī, tiek psiholoģiskais terors. Aizliedzot darbi ielām, jebko kas saistās ar darba pienākumu izpildi. Šai personai ļoti stipra pusē sarīdīt kolektīvu pret darbieku, kurš neatbalsta viņas afēras. Terorizēt darbiniekus, tas ir lielākais viņas trumpis. Es nesaprotu, kā šāds cilvēks var strādāt sociālā sfēra, kurš parazitē sociālo darbu un ienīst cilvēkus. Uzskata, ka šāds cilvēks, nodara Valstij kaitējumu, un kopumā sociālai sfērai lielu ļaunumu.