www.sudzibas.lv Dobeles slimnīca Attieksme pret slimniekiem

Dobeles novada centralā slimnīca - Attieksme pret slimniekiem

Labdien. pagājušo nedēļas nogalē mana vecā mamma kas ir 86 gadus veca,zvanīja uz ātro palīdzību,tā kā bija ļoti slikti . ātrā palīdzība teica ka jābraucot ir uz slimnīcu! Tajā vakarā terapijas nodaļā dežūrēja dr.Ērika Stupiša. Tajā vietā lai palīdzētu manai omei,viņa esot jautājusi vai iepaticies slimnīcā ka esot tik ātri atpakaļ un protams ka te ir labāk kā mājās jo pašai krāsniņa nav jākurina un ēst arī nav jātaisa! Uz ko mana ome atbildēja ka diez vai nu kādam patīk gulēt slimnīcā un ka pa slimnīcu viņa tomēr maksājot 10€ diennaktī! Tad mana ome lūdzās lai iedod kādas pretsāpju zāles jo ir ļoti slikti,krūtīs tā spiež ka nevarot izturēt tās sāpes! Uz ko dr.Stupiša esot atbildējusi ka lai braucot mājās un te vairs nerādoties! Bija agrs no rīta un Dobelē taksisti tik agri nebraucot!Tātad mana vecmamma bija nosēdējusi koridorā,noraudājusi no sāpēm un netaisnības 4 stundas!!!! Kamēr 8.00 no rīta manu omi atbrauca un savāca viņas meita no Rīgas uz mājām! Tad kad es sūdzējos vienai no dakterēm terapijas nodaļā (es domāju ka tā bija nodaļas vadītāja),viņa atbildēja ka neko nevarot darīt! Viņa saprotot,bet diemžēl slimnīcā ir pa maz ārstu un nu tā viņš ir! Es tik domāju mīļie dakteri,bet vai jūs tā izturētos ja būtu jūsu mammīte vai vecā mammīte?? Mēs tak nedzīvojam vairs 60jos gados vai Stagnāta laikā!!Nu nevar ar tādu attieksmi strādāt ar cilvēkiem! Tad jau jāiet strādāt pie lopiem! Paldies liels ka uzklausījāt! Un nenovēlu ne vienam tikt dakteres Ērikas Stupišas nagos! Ar cieņu,Tatjana

Pacco_al 26.10.2016

Jā diemžēl tā notiek un par cik nav ārstu ...tādu mēs to savu neatkarību esam izcīnījuši.