www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

DNB Banka - Slikts serviss

Šodien, 19.07.2016 dnb banka man atteica konta atvēršanu tikai tāpēc ka man ir swedbank konts. Pēc konsultantes domām man nav nepieciešams otrs konts, es varot izmantot swedbank kontu. Tā arī kontu nesanāca atvērt. Valmieras filiāle, Zanda bija šī pieklājīga konsultante kura man atteica konta atvēršana. Jutos vīlusies šis bankas apkalpošanas sistēma.

I

P Postaler 20.07.2016

Man pirms pāris gadiem ar bij tāda pieredze, bet tas tāpēc, ka nemāk pamatot savu vajadzību pēc tā konta.. Kad nākošreiz devos ar konkrētu mērķi izveidot to kā starptautisku algas kontu, nekādu problēmu nebija..

I Ieva Zirne 20.07.2016

Man pirmoreiz šāda veida situācija izveidojusies, visas bankas kuras iepriekš esmu atvērusi kontu - šādas problēmas nebija. Bet nu nekas - izmantošu citas bankas pakalpojumus. Grūti pat iedomāties kādiem nolūkiem vēl var izmantot kontu par kuru pašam jāmaksā komisijas maksa, ja ne saviem darījumiem naudas.

Latviešu tautas 20.07.2016

Ну тад званиет уз карсто талруни уз банку 1880 vai 67171880 ун стастиет пар проблему: домаю ка илги Занда банка нестрадас - клиенти банкам ир ваядзиги. А я клиент гриб маинит банку? Манам драугам виенлаициги пиецус гадус бия диви конти - Свэдбанка ун Норвик банка. Уз виену виньшь санема балткриевияс пензию, уз отру - латвияс. Марта Норвик банка аизтаисиям: виням 2011 гада мейтенес но Норвик банка иедевуши падому парскаитит пенсию уз виню банку. Бет проблема бия ка балткриеви аттеисас тур парскаитит. Вот и моцияс виньш ар дивием контием.
Татад званиет ...

I Ieva Zirne 20.07.2016

Es tieši tā arī izdarīju. Zvanīju, situāciju izstāstīju.

Latviešu tautas 20.07.2016

Nu un ko viņi Jūms atbildējā?

I Ieva Zirne 20.07.2016

Ka lai braucu uz Rīgu dnb galveno ēku. Bija nesaprašanā par bankas darbinieces rīcību

N nopietnais 21.07.2016

HAHA izklausas msiekligi, atteica atvert kontu tikai tapec, ka jau ir norekinu konts citur!!! ka tad vini tiks pie jauniem klientiem?

I Ieva Zirne 21.07.2016

Vai ne. Es biju vienkārši šokēta tur esot. Kad teicu ka vēlos kontu naudas darījumiem vienkārši, man atbild - "bet jūs taču varat izmantot swedbank kontu", kad jautāju vai tad man nevar būt divi konti, viņa atbild, "var, bet kāpēc jums vajag ja jūs līdz šim izmantojat swedbank" . Tad es jautāju - nu tad ne, viņas atbilde - "tad ne".

Pacco_al 22.07.2016

Da labi. Cilvēki dažreiz vispār pasaka tāda muļķības un paši to nepamana un pēc tam brīnās. Ir cilvēki, kuri vēlas atvērt kontu vienam darījuma, piemēram auto pārdošanai vai nopirkšanai tikai tāpēc, ka vai nu līzinga kompānijai vai otrai pusei konts ir šinī bankā utt. Šādā gadījumā, banka, kas orientējas uz ilgtermiņa sadarbību neredz jēgu atvērt kontu vienam darījumam. Tādus piemērus var minēt neskaitāmi daudz.

Latviešu tautas 23.07.2016

Bet ja cilvēks velās mainīt banku? Piemeram, tūvakais Citadeles, Ūbinanka un parējie bankas bankomāti atrodas 10 km attalumā (Siguldā), bet Swedbankas bankomāts - 4-5 km attaluma (Inčukalnā)... Citadeles bankā internet-bankā rēti kadam no pakalpojuma snidzējam ir rēķins (izņemot LATVENERGO), bet Swedbankā - gandrīz visiem. Man ir konts Citadele bankā, es internet-bankā spiests maksāt komisojas 0,36 eiro, manam draugam konts Swedbankā - VISI maksājumi BEZ KOMISIJAS! Ja es atnākšu uz Swedbanku, man arī bus atteikums atvērt kontu sakarā ar to ka man ir konts Citadele bankā?..

Latviešu tautas 23.07.2016

Nu un?.. 4,75x2 ar autobusu http://www.autoosta.lv/ vai 4.20x2 ar vilcienu http://www.1188.lv/satiksme/vilcieni/saraksti?from=Valmiera&from-id=2051518&fc=1&to=R%C4%ABga&to-id=2051475&tc=1 + 1.15x2 Rīgā - tas Jums ir sīkums...