www.sudzibas.lv Dīvāni.lv Neiesaku strādāt pie viņiem

Dīvāni.lv - Neiesaku strādāt pie viņiem

Ļoti slikts kolektīvs.Algu nekad nemaksā laikā-Alga tev būs tad kad veikalā būs sakrāta pietiekami daudz naudas lai nosegtu tavu algu,un pat tad nav garantija ka to saņemsi jo koleģe paņems savu algas daļu un pārējo aizsūtīs prom pat nevaicājot vai esi algu dabujis.Pret tevi izturas kā pret vergu-zvana tev brīvdienās un liek nest mēbeles,jo tu arī darīsi krāvēja darbu. Un ja tu nevaresi atnakt-sarunās piegādes mašīnu tavā darba dienā.Tev būs jāveic arī visi tīrīšanas darbi,jo koleģe negribēs to darīt un pavēlēs tev to darīt.Tā kā-ja velies strādāt kā vergs,nest mēbeles,mazgāt logus un slaucīt grīdas un labākajā gadijumā saņemt 300 euro uz rokas-šis darbs ir kā radīs tev.P.s. Aizmirsu vel pieminet par Mēbeļu montāžu, demontāžu un iepakošanu.Lai Veicas!SIA "KCM"