www.sudzibas.lv Diskusijas Portāla admins

Diskusijas - Portāla admins

WWW.TAUTA.LV Administrācija mani bloķēja diskusijās. Kaut es nebiju teicis neviena rupja vārda kautgan es cēlu gaismā sensāciju tipa diskusijas es nepārkāpu nevienu no portāla noteikumiem. Man tā liekas, kad tur vissu rissina nevis admins, bet gan olita112 sascha un maigonisd. Neiesaku citiem tajā reģistrēties un pasūtīt sudraba, zelta kontus par naudu jo uz to neskatoties varat tikt dzēsti.
WWW.TAUTA.LV

B

. ...kl 28.01.2009

Piekrītu!
Diskusijās dominējošie profili vienkārši tevi "noliek". Ja kautko mēģini uzrakstīt, tad tavu komentāru viņi ignorē un vel pasmejās.
A ko administrācija saka par to?

D dumpigais 31.01.2009

Viņiem vienkārši taisnība kož acīs - tāpēc izolē nobloķējot uz kādu laiku.
Bet ja tas nelīdz, tad neitralizē izdzēšot tavu profilu līdz ar to liedzot izteikt savu viedokli.
Tas ir 100% Cilvēk tiesību pārkāpums.

L lamata 05.02.2009

mīlīši... Dumpīgie vai neDumpīgie Burvji...
Vai nu jums jāpaaugas, vai jāārstējas (nu, vismaz jāapārstējas)
Dzīvojos tautā.lv vairāk kā 3 gadus, vairāk gan pa klubiņiem, bet sekoju arī kopējām diskusijām un teikšu tā:
labi, ka ir t.s. dominejošie niki, labi, ka pļāpām līdzi seko arī ādmiņi - šizofrēnijas paraugu vairs nav īpaši daudz vai arī tie tiek apcirpti saknē.

J JanaLiepiņa 05.02.2009

sascha privet dura...

M maigonisd 06.02.2009

Tauta.lv ir tikai adminiem paredzēta, kā arī Valsts Drošībniekiem.
Lielākai daļai cilvēkiem nedod izteikties (izteikt savas domas)
Kā arī nedod iespeju ko pajautāt - uzreiz uzbrūk...

S sascha 06.02.2009

Man gan tur tīri labi iet. It sevišķi diskusijā: Aprūpes centrs...

V vilks-vilks 06.02.2009

Aprūpes centrā parasti ārstējas slimi un atpalikusi

T tauta.lv 06.02.2009

Lamata - tevi jau izārstēja jeb tu aizmuki no Spec Aprūpes Centra?
Man liekas, ka tev jādod Dauņa grupa uz vissu atlikušo mūžu.
Vismaz transports būs pa brīvu... ;)))

O oldvaverly 27.06.2009

Šodien iegāju tautā.lv, nebiju ielogojusies kādu nedēļu. Liels bija mans izbrīns, kad, mēģinot pievienot komentāru diskusijai, saņēmu šādu paziņojumu:
"Sakarā ar portāla noteikumu neievērošanu šī funkcija Tavam kontam ir bloķēta līdz Dec-14-2009 13:12:27" - bez paskaidrojumiem, bez norādēm, kādu "noziegumu" esmu pastrādājusi. Vari 100% apoliecināt, ka neviens mans komentārs, kuru nemaz nebija daudz, nekādā veidā nebija pārkāis šõs mistiskos noteikumus, kuri zināi un izmantojami tikai pa'siem admiņiemn. No portālā redzētā (diskusijās), noprotams, ka publika tur ir iebiedēta, cilvēki runā "čukstus" - kā filmās - tikai taisni, solis pa labi - nošaušana, solis pa kreisi - nošaušana. ZInu no pazīstamiem cilvēķiem, kuri arī tur reģistrējušies, ka nāķamais admiņu solis ir nika " izmešana" vispār.
Vēļ ir kāds interesants moments.
Derētu painteresēties, vai vispār tauta.el.vē maksā nodoklīšus mūsu valstij, jo, operators reģistrēts Spānijā, SMS maksājumi tiek Lietuvā reģistrētai firmelei.

U Uģis riktigais 27.06.2009

Nu neņemat galvā vienu portālu :), ir dadz interesantakas vietas, kur tusēt, proti -sudzibas.lv :)

O oldvaverly 27.06.2009

svēts darbs - pabrīdināt citus cilvjus, lai netusē vietnēs, kur to darīt nav vērts, it īpaši - lai netērē savu naudiņu šo labā.