www.sudzibas.lv Discover.lv Garantijas saistību nepildīšana

Discover.lv - Garantijas saistību nepildīšana

Turpinot iesākto tēmu par interneta veikala discover lv garantiju saistību nepildīšanu datora remontam, kopš novembra esmu izgājis cauri visām formalitātēm, ekspertīzēm un PTAC kabinetiem.
Sausais atlikums pēc visām šīm peripetijām ir tāds, ka interneta veikals discover lv , kurš ir SIA Delain īpašums, saņems no PTAC brīdinājumu par negodīgu komercpraksi, apmaksās datora remonta izmaksas, apmaksās neatkarīgās ekspertīzes izdevumus un nopelnīs treknu bonusu sudzibas.lv mājas lapā.

Bet pats jautrākais vēl tikai sekos, jo esmu griezies policijā ar iesniegumu par krāpšanas faktu, jo SIA Delain man uzrādīja un iesniedza garantijas apkopes aktu par faktu, ka datora akumulatora baterija ir pārstājusi darboties nepareizas datora lietošanas dēļ. Šis akts tika viltots, uzdodot to kā Lietuvas datorservisa uzņēmuma akts, lai gan patiesībā tika noskaidrots, ka šim Lietuvas uzņēmumam nav itin nekāda sakara ar SIA Delain.

Saprotu, ka ne visiem pircējiem piemīt tik liela uzņēmība, kāda tā ir man. Tieši šis apstāklis ir par pamatu tam, ka šādi kantorīši regulāri apkrāpj pircējus, jo spekulē uz to, ka šis patiesības ceļš var vilkties 6 mēnešu garumā...Ne katram ir tik daudz laika, ne katram pietiek pacietības, ne katrs ir gatavs ieguldīt savus līdzekļus neatkarīgajā ekspertīzē, lai noskaidrotu patiesību. Bet tas būtu jādara, jo tikai tā mēs tiksim vaļā no šīm salašņām...
Lai mums visiem veicas! :)

G