www.sudzibas.lv Dienas Bizness Attieksme kā skolā

Dienas Bizness - Attieksme kā skolā

Labdien!

Vēlejos bilst, ka vēl arvien nesaprotu kādēļ šī izdevniecība, kas nu jau ir zem Dienas mediji vārda, liek sludinājumus par telemārketinga speciālista vakancēm..Pēc pašas agrākās pieredzes jāsaka, ka patiesībā viņi ir kā daļa citu kantoru šajā valstī un naivos jaunos darbiniekus izmanto n0 1 nedēļas-3 mēnešiem un tad atlaiž un tikai pasaka, ka slikti strādā, ir slinki, nepietiekami abonē utt.., bet tajā pašā laikā viņiem vēl ir ilgtermiņa darbinieces, kurām "brīnumainā" kārtā vienmēr viss bija ideāli un citreiz pat virs normas pat nemaz tā nezvanot klientiem un sevi nēpārpūlējot..Tāda interesanta būšana..Cilvēkiem, kas atnāk, ir vēlme strādāt, arī patika, dara visu iespējamo, lai no viņiem izsūktu visus spēkus un pēc tam pamet kā neko prom..Tāda redz stratēģija..
Tādēļ vēlos brīdināt, lai Jūs mīļie cilvēki neiekrītat uz šiem meliem. Diemžēl tāds populārs laikraksts, bet tik zemu sevi nolaidis un iekšā viņiem bardaks un daži nekompetenti vadītāji, neuzķerieteis uz tadu Kristiānas kundzi, ja aicina uz interviju, paši sapratīsiet.
Katrā gadījumā žēl, ka nekur cilvēks nevar justies kā daļa no kolektīva un neuztraukties katru nākamo dienu, vai darbiņš vēl būs.

J Jūlija 24.03.2010

Jā, manai paziņai ar tāpat bija ar šo darba vietu, tikai viņai pat līgumu nedeva un baigi vilka gumiju. Nu visur laikam korupcija, tomēr par savām tiesībām jācīnās, jāpierāda ka ar cilvēkiem nevar manipulēt kā iegribas, tāpēc jau ir Darba inspekcija vai Patērētāju Tiesību aizsardzības centrs.

K Kristīne 09.06.2011

pilnīgi piekrītu šim viedoklim un pieredzei, man, diemžēl, bija tas pats...:(