dermetalogs veneraloga - nekompetents

Lizāns Ojārs, ļoti šaurs darbības virziens. Nemāk noteikt diagnozi savā profilā sakarā. Neiedziļinās Gulbja laboratorijas analīzēs. Vienāds ārstēšanās kurs. Četras ķīpas ar jau sarakstītām receptēm, kuras izraksta gandrīz visiem pacientiem.

Vienīgais pluss, ka ar ārsta norīkojumu maksā Ls 3.-

E ELLIO 24.04.2013

Ja uzskatat, ka ārsts nepareizi noteicis diagnozi un turpmāko ārstēšanu ir jāvēršas Veselības inspekcijā, Klijānu ielā 7, nevis ārsta foto jāpublicē internetā.Bez ārsta atļaujas foto publicēt ir aizliegts un par to var dabūt lielas nepatikšanas:)
Ko darīsiet, ja visi ārsti tos pacientus, kas nepatīk un rada problēmas tagad ar foto liks sūdzībās?

lilija 28.04.2013

Tas attiecās uz masas saziņas līdzekļiem privāti katrs var publicēt ko vien vēlās un es daru zināmu, ka man šis ārsts nav palīdzējis...nav pat iedzļinājies manā problēmā

E ELLIO 28.04.2013

Jāiesaka dakteriem sākt publicēt pacientu bildes.
Jums patiks?

S smīkņa 28.04.2013

Kāda bija tā problēma, ar kuru ārsts netika galā? Un kā viņš to piedāvāja ārstēt?