www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss, produkcijas nepārzināšana

Depo - Slikts serviss, produkcijas nepārzināšana

Neskaitāmas reizes dodos uz depo, iegādātos vajadzīgo un ne vienu reizi darbinieki nav palīdzējuši atrast vajadzīgo, bet tā vietā pasaka ka nav. Bet pati kemējot visus departimentus atrodu, kas bija vajadzīgs. Kad parādu attiecīgajam darbiniekam, ka redz tomēr viniem ir ko es prasīju, atbildē saņemu tikai paraustītus plecus. Esmu divu mazu bērnu māte, kam ir zināšanas mājokłu remontos, tapēc bieži dodos un jautāju darbiniekiem ,kur atrast noteiktu lietu, lai ietaupītu laiku, bet neko neietaupu, jo pēc 10 min skraidīšanas pakał darbiniekiem pa visiem departimentiem un kas pasauc kolēgi, kuram arī beigās jāskraida pakał, sañemu atbildi, ka šis produkts nav šajā veikalā, kaut gan ir un pati to arī atrodu ar raudošu zīdaini uz rokām kurš jav ir izsalcis. Jo 5 min vietā veikalā esmu pavadījusi pusstundu meklējot vienu skrūvi vai kadu savienojumu.
Darbiniekiem būtu jāpalīdz atvieglot pircējiem iepirkšanos un ietaupīt vińu laiku, jo kā nekā vińi esot "apmācīti".

D

veesaa007 16.09.2016

Ja jau "neskaitāmas reizes" būts Depo, tad jau varbūt vajadzētu sākt saprast, kur kas atrodas. Cik man nācies būt šajā veikalā, darbinieki vienmēr ir palīdzējuši. Bet nu- veikals ir milzīgs un pie tā pārdevēju skaita, kas ir, nu nevar viņi pārzināt katru sīkumu. Protams, tas ir fakts, ka darbinieku ir maz un nākas gaidīt, kamēr kāds pārdevējs atbrīvojas un palīdz.

G greja 16.09.2016

šodien man ļoti patika,kā mani apkalpoja dārza nodaļā jaunā darbiniece,mācekle.ieteica gan puķi,gan labu puķupodu un mēslojumu.kā arī bija ļoti laipna un palīdzēja iekraut ratos lielu maisu zemes.paldies.man depo veikals loti patīk.lai visiem viss izdodaas

Bueno 17.09.2016

Valmieras DEPO daudz maz viss ir ok! Bet Berģu DEPO, šausmas!