www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss, produkcijas nepārzināšana

Depo - Slikts serviss, produkcijas nepārzināšana

Iegādājos zāles trimmeru DEPO veikalā Lubānas ielā. PIrms tam, ar nodaļas "konsultantu" izgājām cauri praktiski visiem trimmeru modeļiem un izvēlējos sev piemērotāko. Uz jautājumu - kādu eļļu motoram vajadzēs, "konsultants" ļoti pārliecināts ieteica eļļu divtaktu dzinējam un ātri un "skaidri" izstāstija kā šo eļļu maisīt ar benzīnu un kur šo maisījumu liet.

Kad biju pie kases, pamanīju, ka pat uz kastes ar lieliem sarkaniem burtiem ir rakstīts "4 taktu dzinējs" un kad atnācu mājās, atverot kasti, ieraudzīju atsevišķas tvertnes eļļai un benzīnam.
Pēc nedēļas, intereses pēc atgriezos veikalā un uzdevu jautājumu darbiniekam "nu kā tā?" uz ko viņš atbildēja "mums tā māca". Vēl lielākās intereses pēc, aizbraucu uz citu DEPO - Krasta ielā, atradu trimmera modeli, kuru biju nopircis un uzprasīju kārtējam "konsultantam" kāde ēļļu šim liet, uz ko man atbildēja "eļļu divtaktu dzinējam".

Esiet uzmanīgi,

Купил триммер для травы, в магазине ДЕПО на лубанас. Перед покупкой прошли по всем моделям с "консультантом" отдела. Выбрал себе более подходящий и уточнил какое масло нужно лить. "Консультант" посоветовал масло для двухтактного двигателя и рассказал как это масло надо мешать с бензином, в какой пропорции. Когда был уже на кассе, то на коробке увидел надпись "4х тактный двигатель". Придя домой. распаковал триммер и вижу отдельные отверстия для масла и бензина. Ради интереса, через неделю заехал в тот же магазин и спросил у "консультанта" - "ну как так?", на что он ответил "нас так учили". И ещё раз ради большего интереса заехал в другой Депо, на улице Краста, нашёл такую же модель триммера, подвёл очередного "консультанта" и спросил какое масло сюда лить. И мне опять посоветовали для 2-х тактного мотора.

Будьте бдительны.

Oļegs Zatlers 03.09.2016

Vo kretīns! Pilnīgi divās valodās pasūdzējies... Varonis ibio!

Latviešu tautas 03.09.2016

Жертва билингвистического воспитания. Ждём жалобы на зулу и суахили...

M mimikris 03.09.2016

Мда, иногда полезно выходить в общее информационное поле, чтобы понять в каком зоопарке мы живём.
Уз латвиешу валоду партулкосиет паши.

B Beisbolzzz 03.09.2016

Vispār lielākai daļai trimmeru ir 2taktu, 4taktu ir specifiskiem modeļiem. Cilvēciska konkrēta modeļa nepārzināšana, bet tu raxti sudziibu un pat 2valodaas ????