www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Nesaprotu, ko dara visi "konsultanti"

Jaunajā, šikajā, lielajā krasta depo viss ir izņemot preci un konsultantus.
Esmu biežs klients(vismaz 3 rezes nedēļā nākas) un saku, ka depo ir viens liels bardaks. Runāju tieši par santehnikas nodaļu - atbraucot darba dienā plkst.09.00 vismaz 1/4 veidgabalu kastītes tukšas NEKAS nav sapildīts jaunajai darba dienai, tad ir pašam jaskrien pa visu depo un jameklē brīvs konsultants kurs ir atbildigs par nodalu, viegli atrast nav, bet ja paveicas tad tas nav neiespējami.
Tālāk kamēr vins atrod ar ko uzcelties... Kamer noceļ katru preci kuras nav un ir vajadzīga ir jau kopā pagajusas vismaz 2h.
Tad sakas lielā stāvēšana rindā...
Kad beidzot pienak tas svētais brīdis, izradas, ka kādai no precei nav svitrukods uzlimēts, atkal sākas epopeja ar svitrukodu meklesanu lai var kasē ieskanēt paiet vel vismaz 10min-1h(atkariba cik nav kodi)
Tatad kamēr ej no veikala ārā, tuvojas jau pusdienas laiks, ap to laiku no 'ramkalnu' kafe sak garsigi smarzot un pircejiem sak kurkstēt vēders. Tatad vienalga ka ediens maksa 2x vairak neka normali butu jamaksā, pirceji sak pildīt punčus un bizness griežas uz urrā.
Nezinu varbūt speciali lēna apkalpošana vai kā lai sildītu biznesu, bet zini ja jabrauc depo pec kaut kā, reikini, ka pavadisi vismaz 2h!

K.Ulmaņa Depo nav labāk!

Citos buvniecibas veikalos nav tāda bardaka un nav tadu preču iztrukumu. (Cenas +/- tadas pasas) Nezinu vai citur menedžements mak labak nomedžēt vai citas vietas 'konsultanti' arī grib stradat nevis tikai atrasties darba teritorijā.
KAUT KAS ir jamaina!

A AGr 02.09.2016

Sūdzības autors zin, ka veikalā DEPO ir bardaks, kā arī zin, ka citos veikalos cenas tādas pašas, bet bardaks mazāks, tomēr 3 reizes nedēļā izlemj iegriezties tieši DEPO un tērēt savu laiku. Dīvaini, dīvaini....

C Chelsey 02.09.2016

Dodies uz citiem veikaliem, ja jau DEPO viss ir tik slikti. Un kāds sakars Rāmkalnu kafejnīcai? :D sagribējās ēst, bet par dārgu likās? :D Tu taču saproti, ka Rāmkalnu kafejnīca ir atsevišķs uzņēmums? :D tur Tu Depo vainot nevari :D

Jocīgi, otrdien 30.08.16 biju tieši šajā Depo. Preces sameklēšana, kopā ar pārdevēja ieteikumiem neaizņēma pat 10 min. Arī pie kases tikai 4 minūtes. Kaut kādu ēstuvi tur redzēju, taču līdz šim pat nezināju kā tas saucas, kaut gan tieši šo veikalu apmeklēju regulāri jau kopš atvēršanas. Tā ka ieteikt var vienīgi nomainīt veikalu.

M mb jr 23.01.2017

Esmu darbinieks , strādāju jau gadu un piecus mēnešus. 50/50 , bet veikals ir liels, darbinieku štats ir milzīgs. Saprotiet arī mūs, kad katrs piektais tikai atnāk ar pilnīgu pārliecību ko viņam vaig, viņš uzjautā bez kaijām ,ko viņam vaig un varma norādīt,pastāstīt, tikai to ko mums apmācīja vadība, bet zemūdeni mēs nemākam uztaisīt neredzot pat lietas būtību pēc fakta, mēs esma tikai konsultanti par preci neviss remonta gurū.

B Bakams 06.08.2017

Vispar jau Depo nav konsultantu tur ir pardeveji