www.sudzibas.lv DEPO slikts serviss

Depo - slikts serviss

Iegādājos preci Liepājas DEPO, čeka Nr.0311291, 09.05.2016. Iegādājos 4 sienas lampas. Trīs no tām bija iepakojumā, ceturto lampu veikala darbinieks nomontēja no stenda. Iepakojuma kaste nebija. Darbinieks paskaidroja, ka tā ir izmesta, jo tā parasti darot. Mēģinot mājās uzstādīt siena lampas, atklāju, ka 4.lampai trūkst komplektējošās detaļas. 11.05.2016. devos atpakaļ uz 50km attālo Liepājas DEPO. Vērsos pie elektropreču nodaļā strādājošā darbinieka ar pretenzijām par trūkstošām detaļām. Darbinieks paskaidroja, ka detaļu nav, viss ir izmests ārā. Viņš piedāvāja citus neloģiskus, tehniski absurdus risinājumus. Beigās paziņoja, ka 4.lampai šādas detaļas nemaz neesot komplektā. Vaicāju, kāpēc 3 siena lampām tāds stiprinājums ir komplektā, bet 4.nav? Beigās risinājumu atrada veikala vadītāja, piemeklējot līdzīgu stiprinājumu no citām lampām. Secinājums- Liepājas DEPO atkal kāda lampa ir bez vajadzīgiem stiprinājumiem un, iespējams, atkal kāds nekompetents darbinieks mēģinās iestāstīt, ka tāds nav paredzēts.