Depo - Prece

Pārtikas produkti Depo, laikam piegādāti no slavenā, nelegālā Jelgavas termiņu pārlikšanas angāra. Lai arī nocenots, un termiņš derīgs, bet iekšā pārsteigums (tārpi). Milk Chocolate Raisins.
Vienmēr pērku Depo produktus, pērkot vairāk = lētāk, šoreiz pērkot vairāk = tukšā.
Nepērkat produktus veikalos Depo. Pietiek ar vienu smagu pieredzi un uzticība sagrata uz visiem laikiem.

Vispār jau, Depo nav pārtikas veikals. Un iegādājoties nocenoto preci tur ir jābūt īpaši uzmanīgam - Depo preces tāpat vien nenoceno!

tragedija 16.10.2016

Ja godīgi- pretīgi pat skatīties to bildi- nocenots ne nocenots- tur tārpi dzīvo! Tas ka kaut kam ir atlaide nebozīmē ka var pārdot reāli beigtu preci, lai gan šajā gadījumā tā nu jau pat ir tapusi dzīvelīga

BondsBonds 16.10.2016

Vakar Gemosā nopirku riekstu augļu maisījumu, tur arī bija pāris kāpuru. Iepakojums bojāts? Pie iepakošanas bija problēmas? Nedomāju, ka viņi speciāli ievieto viņus, lai iegūtu labas atsauksmes.

K Kaspars 18.10.2016

Vispār Depo ,pieņemot ienākošo preci stingri seko līdzi termiņiem,jo ja sistēma parāda ka pa īsu,tad prece netiek pieņemta.