www.sudzibas.lv DEPO Nepietiekama darbinieku profesionalitāte.

Depo - Nepietiekama darbinieku profesionalitāte.

Diezgan bieži iegriežos šajā veikalā,un esmu ievērojusi,kamaza daļa no darbiniekiem ir spējīgi atbildēt uz man interesejošo jautajumu.Kāpēc tas tā ir? Pēc manām domām,ja ir pieņemti darbinieki nu piemēram dārza nodaļā tad nu būtu tikai loģiski ka klientam tiek izstāstīts viss,ko vien varētu palūgt potencialais patērētājs,bet realitatē ir tā ka ir simtiem aizbildinajumu,sakara ar šo visu tēmu.Kā vienu no visa šī varu minēt gadijumu,kad tajā pašā dārza nodaļā,vēlējos uzzināt par vienu no pārdošanā pieejamajām ziedu škirnēm,bet še tev kā tik atrodu pārdeveju ir aizbildinajumi,ka esmu ''mazliet''aizņemts,būs jāuzgaida u.t.l. Rezūltāta novalkājos pa veikalu apmēram stundu,un neko tā lāgā nenoskaidrojot. Un pie kā lai vēršas pēc palīdzības? Es nosaprotu. Es protams nesaku ka tādi ir visi,bet nu daļa gan,un tie ''jaunākie''.No kurienes tadi vispār sarodas.Agrak atceros bija vairaki,darbinieki kuri varēja atbildēt uz jebkuru jautajumu.bet pēdēja laika neesmu manijusi kur viņi visi ir palikušiNevar būt ka ir tik slikti ka lojālu un zinošu cilvēku tapat vien atlaiž.Lai gan esmu dzirdējusi ka veikala vadītajs kurš ja nemaldos pirms tam strādājis Madonā,arī pie ši visa ir vainīgs,jo loģiski spriežot kā pamainijās vadītajs ta arī viss šis sajukums sākās būtu jānoskaidro kas tur īsti notiek.Ļoti gribētu lai viss būtu ta kā bija agrak,ienākot veikalā nebūtu jāmeklē kādu pārdevēju,bet lai paši pārdevēji meklē klientus kuriem kā palīdzēt nevis ta kā ir uz doto brīdi.Ceru uz jūsu sapratni. Paldies!

Papildināts Saulite666 08.09.2016

Adrese: Jēkabpils DEPO. Kļavu iela 1.

R Ritvars 09.09.2016

Njaaaaa man jau nu liekas ka jus nesaprotat pati ko runajat.

Esmu pats strādājis būvmaterialu veikala ķīmijas nodaļa (krasas, sausie maisījumi utt.) protams tas nebija depo. Zinu to ka visu zināt nevar. sagribejusi, atnaksi uz veikalu un tev skries visi preti un kosultes. sapņot jau var bet nu vismaz acis vajag pievert. Nekad ta nebūs. tapēc ka 1000 pa dienu tadu atnak kuram tu ka pārdevējs pienac un pajauta vai vajag palīdzēt tev tiek atcirsts '' kad vajadzes pasauksu''!
nakoso reizi kad ejat veikala uzkarinat pie pires zīmīti '' VAJAG KONSULTACIJU''

Latviešu tautas 09.09.2016

====
Meklē viņus Vācijā: viņi pansionatos apkalpo vecus cilvēkus. Tur vismaz alga 5 reiz lielāk neka DEPO Latvijā...

A Aiga Biezā 13.09.2016

Tāds DEPO vadības stils, kādam kas nepatīk, būs nākošie!
Tikai tie nākošie ir tie, kas daļa iepriekš izbrāķēti par zināšanu trūkumu, taču jāņem vien ir darbā, jo cik tad to iedzīvotāju tādā Jēkabpilī palicis! Vēl viens iemesls, kāpēc nevar izpildīt plānus, un tik čakarē pārdevējus, tie neiztur, nāk jauni, bez zināšanām! Un tā tik pa riņķi uz piekršu, bet ne attīstības virzienā! Labāk ejat uz tirgu, atbalstiet vietējo zemnieku, zinās pastāstīt visu, kur audzis, kā kopts, kur stādīt un tā tālāk!

P pilsetnieksx 14.09.2016

depo bia agrak cits direktors.un apkalposana bija labaka.tagad direktors nomajnijas un nomajnijas stradnieki,un stradnieku skajts,kur polikusi specialisti???varbut vajniga depo valdiba?un r to ciesam mes pirceji.ar cienju pilsetnieks