www.sudzibas.lv DEPO Nelaipni darbinieki

Depo - Nelaipni darbinieki

Tas Depo veikals, kas atrodas Krasta ielā ir unikums, ja Jums vajag painteresēties par kādu no augiem, vai arī nedod Dievs iedomāsieties palūgt, lai iesaiņo (lai nenosalst), vispirms ar tevi vienkārši nerunā, jo pārdevējas(tajā dienā vinas bija 5) sastājušās pie iesaiņošanas galda, pārspriež visus jaunumus utt, kad laipni palūdz vai nevar atnākt palīdzēt paņemt puķi un paskaidrot kā to kopt, kā arī lai iesaiņotu, atbilde bija konkrēta un lakoniska:" Ja Jums vajag , tad paņemiet atnesiet un tad iesaiņosim". Pec pāris "laipnajām frāzēm" vairs negribējās neko jautāt. Jautājums rodas tad vai tiešām tā tiek parādīta darbinieku efektivitāte un laipnība?

O oo 18.06.2009

oo

U urla 18.07.2009

Stulbie krievi pat latviski rakstīt nemāk :D

J JurisLSS 08.10.2009

Krasta Depo kasieres ir rupjas un cenšas tevi apšmaukt. Man pašam ir gadījies tāpēc esiet uzmanīgi un nepērciet neko no Depo kasieres blondi mati, gadi 40-50, nēsā briles. ieteiktu uzmanīties.

W wilig 08.10.2009

Kasieres ta OK, bet ir tur tāds blonds v v v, tas gan ir... tas dzīvo banānu valstī un katrs pircējs viņam ir stulbenis. ja jūs veikalā redziet blondīni ar burtiem v v v uz vizītkartes, ieteiktu uzmanīties.

H hm 09.10.2009

depo krasta iela pārdevējas tiešam briesmīgas, ne visas, bet ir..
piemēram, reiz vienu nosaucu par MIS Laminātu! un nemaz neuzskatu, ka veco ' kundzi' aizvainoju
paši zinat depo, liels, uzraksti sakarināti pie griestiem, bet, ja vajag ko specifisku, bizenē pa veikalu, kamēr atrodi!
nu, mans laiks - mana nauda, bliežu veikalā un pirmajam purnam, kas pagadās pretī, prasu.. kur te tas un šitas ...
un viņa nevis kā normālam pardevejam pienāktos - pa labi, pa kreisi, trešais plaukts, otrā kaste .. mauc pretī.. es! te pie lamināta stāvu, vai jūs neredzat? es par parējo neko neskaidroju!
o! johaidi! atvainojiet, piedodiet! stāviet tālāk .. mis.Lamināt! :)

Puiši ir atsaucīgaki, bet tantes, kas tur stradā ir vienas šausmas! turklat nepartraukti klachojas, pat, ja tiešām ko vajag neiesi klāt.. vai vēl trakāk - esi iegrimis pārdomās - šitās tapetes manā interjerā derēs vai nē.. un te cibric! cibric! A KO JUMS palīdzēt!!!??? tjipa.. ilgi stāvat... fiksi fiksi, ņemiet un ejiet.. ejiet tālak..
kasēs ar dažas interesantas personas :)
pārdevejs jau nevar būt, ja neko par preci nesaprot un ar klientu strādat negrib, vai tad šodien nevar dabūt kārtīgus pārdevējus, ja tādas vecas blondīnes jāņem? ne no viņām skata, ne jēgas,
tādu labak ar uzrakstu uz preces A4 formātā aizstāt!

Z zonts 11.11.2009

to Hm

... bet pirms mirkļa kāds vēl sūdzējās, ka nevienu atrast nevar. Re, ka nāk gan klāt. Kas ta vainīgs, ka blonds tantuks neiekļaujas skaistuma standartos. Muhaha!

J Jūlija 15.12.2009

Bet man bija gadījums, ka izvēlējos tapeters, un apkārt staigāja kādi pārdevēji, neviens pat nepaskatījās uz manu pusi, galu galā, es pati paņēmu trepes, un dabūju tos smagus ruļļus no augstā plaukta...

E Es 15.12.2009

Riebjas tā uzbāšanās no pārdevēju puses-kā pālīdzēt?varu ko piedāvāt?lēts smaids u.t.t Ja kautko gribu zināt, tad prasu pats, ja gribu paklačoties aizeju pie kaimiņa.

M mishovur 28.06.2011

Man būtu viens ieteikums Depo pārdevējiem, ja kaut ko nezini, tad tā arī pasaki, bet nevis gudru seju sastāstīt pircējam muļķības.Mēs arī nogurstam meklējot preci un lasot instrukcijas vairākas stundas un beigās zaudējusi modrību paļaujamies uz pārdevēju ieteikumiem.
Tā man gadījās nopirkt nederīgu preci, jo pārdevējs gudri runāja un radās iespaids, ka viņš pārzin savu nodaļu un asortimentu.Pēc tam zvanīju uz Depo un izrādījās, ka pārdevējs jauniņais un neko patiesība nezin, bet tā redz tagad vairs nav viņa problēma.
Pircēji!Esiet modri!!!

M moov 07.08.2011

Nekad mūžā vairs neiepirkšos Krasta ielas DEPO.
Pirkām burkas, pēcāk jautājām pēc kastēm, kas parasti par brīvu atrodamas ārpus kasēm.Kastes neesot.
Mums atbildēja, ka mēs varot iet atpakaļ veikalā un nopirkt.Par brīvu neesot.Kaut DEPO uz Siguldas šosejas nez kāpēc kastes vienmēr atrodamas, pat ja tās nav uz vietas, vienmēr kāds darbinieks atnes un par kastēm nekad nav bijis jāmaksā.Attieksme Krasta ielas DEPO galīgi garām!

Diezgan skumji paliek lasot šos komentārus par "šausmīgo" apkalpošanu Depo veikalos. No savas pieredzes gribētos teikt ka vienmēr cenšamies klientam palīdzēt pēc labākās sirdsapziņas, sameklēt īsto risinājumu. Laika trūkuma dēļ iespējams dažreiz ir nedaudz jāuzgaida, bet tas ir tikai normāli un nav pārdevēja vaina, jo pārdevējs Depo veikalos gan apkalpo klientus, uztur nodaļu kārtībā visu laiku papildina preču sortimentu un atsevišķās nodaļas (būvmateriālu) uzkrauj ari klientu mašīnas, kā arī krāmē depo piegādes auto. Jauku dienu un uz tikšanos jo zemas cenas ir katru dienu haa!!!

U udrasol 21.04.2015

Visādi protams gadās, katrs darbinieks arī ir cilvēks! Bet nu tomēr Jums maksā NAUDU un pasmaidīt un norādīt kur atrodās skrūves nav grūti!!!