www.sudzibas.lv Denta Darba kvalitate un dakteres negodigums!!!

Denta Klīnika - Darba kvalitate un dakteres negodigums!!!

Ir laicins pagajis kops laboju zobu saja iestade denta pie zobarstes (Ja vinu ta var nosaukt ludmilas utinas. Ari lielakas dusmas ir garaam, bet tik un ta aizvainojums ir un isteniba gribetos lai taisniba tomer ir zinama!

Jauna gada prieksvakars 31. 12. 2011., esmu nolauzusi sev prieksejo zobu, mana zobarstite tik atri pienemt nevareja jo ir savi plani, tikai pec svetkiem. Bet ka jau sievietei, man bija loti svarigi svetkus sagaidit un pavadit ar zobu mute:). Nu ko, zvanu uz vienigo man zinamo zobarstniecibas iestadi denta, izstastu savu bedu, tur laipna balsi atbild, lai tik braucot lidz 17. 00 pienemsot. Ta ka likas, ka iestade zolida, neko sliktu i nedomaju, braucu uz turieni. Nu jau sezu dakteres kresla, ludzu vai vina man varetu, nolauzto zobu uz skruves uzaudzet, ka blakus zobam, jamis, ka noluzusais zobs nebija pirms tam uz skruves, tas bija mans istais. Nu daktere teica, ka paskatisies, kko pamekleja, kaut kadu skruvi meginaja gandriz bez urbsanas man iedabut zoba kanala, tas neizdevas. Tad ar gudru sejas izteiksmi noteica, ka kanali ir aizpilditi ar plombi, tajos nekada gadijuma nevarot skruvi ieskruvet, ir tikai viens variantspielimet. Nu ko tad es, ja jau tads profesionals dakteris man ta saka, vai es zinu, ko var un ko ne.
Kad kadas 30 - 35 minutes pastradajusi, iedeva man spoguli un teica lai noverte zobu, es biju neapmierinata, teicu, ka zobs ir plankumains, skibs un apaksa ir dzeltens materials. Zobarste man ziniet ko teica, sto ja kapriznicaju, nikto ze blizka rot nesmotret. Es vinai centos paskaidrot, ka redz blakus zobu mana zobarste gan vareja smuku uztais'it, ka pat nepateiksi vai tas ir pieaudzets, vai ists. Ludmila utina tik pateica lai priecajos, ka esot toni piemeklejusi un ka vis ir labi. Es samaksaju par 'so zobu 40. 00lvl (Nebija ne rengens, ne sprices). Un ceku man ari neiedeva, teicu, ka man vajaga uz vid, iedeva kkadu zobarstniecibas pacientu talonu, ko darba diena varot poliklinika uz isto uztaisit. Tikai pec tam majas ieveroju, ka ari so talonu daktere aizpildijusi nepareizi!!!
Ko lai saka svetkus sagaidiju ar zobu, bet gandarijuma nebija, jo tas loti atskiras no maniem citiem zobiem mute, un pec menesa sis pielimetais zobs man saka kusteties. Biju nikna jau ta par to neakurato darbu, bet ka tas vel saks lurkaties! Braucu pie savas zobarstites, vina kad man ieraudzijo so lurkajoso gara darbu un to cik es esot par so pielimeto meslu samaksajusi, bija soka, bet es vel lielaka... Jo izradas ka mana zobarstite gan vareja tajos aizblombetajos kanalos ilgak paurbties un smuku skruviti ieskruvet un 6iku zobinu pieaudzet ( tas gan aiznema pusotru stundu), bet var redzet ka dakterim ir svarigi lai tu esi apmierinats un vel nac pie vinas. Es par partiasito zobu samaksaju 35. 00lvl un tas ari atbilst tai cenai par tik labu kvalitati.
Ta ka darga ludmila utina, jusu naudas kare svetku prieksvakara bija milziga, un noteikti ne es vieniga piemanita visa jusu darba laika. Gribejas jau aizbraukt un satikt velreiz aci pret aci so zobarsti un iespejams par to dabut savu naudinu atpakal, bet baidos, ka eksplode6u!!!
Es tikai varu pateikt, ka divu bernu mammai, kas viena uztur gimeni sie liekie izmestie 40. 00lvl ir loti svarigi un gan jau si viegli ieguta nauda jums, ludmila utina, ilgu laimi nenesis!!!Gan jau ari citiem acis atversies.
Ketija.

B