www.sudzibas.lv Delfi Krāpšana

Delfi.lv - Krāpšana

Delfi nobloķēja iespēju man komentēt viņu rakstus. Korumpēts tīmeklis kuriem neinteresē viedokļu dažādība un sabiedriskās intereses bet gan vienīgi reklāmdevējs .. Latviešiem patriotiem nav ko skatities tajā ziņu lapā .. Krievu propaganda. Nekas vairāk..

D Dalnis Kalziņš 07.09.2016

šausmas!!!! Aiz restēm visu delfi.lvv kolektīvu (arī apkopējas, jo viņas gan jau noklausās visu un sadarbojas)!

Ventilators 07.09.2016

Ko tik internets nedara ar cilvēkiem!

Tas nav pasaules gals. Vari iestāties partijā un līst jebkurā caurumā. Kā Parādnieka kungs, piemēram.

Man ir tādas aizdomas, ka Jūsu komentāri, ir atbilstoši šai sūdzībai, par kuru visi besās, ka patiesības teicējam ir tikai sava taisnība.

Ievelciet dziļu elpu un dzīvojiet normāli, nevis meklējiet kašķi komentāros vai ziņu portālos

Katram ziņu portālam ir sava ētikas izpratne, kas atkarīga no pasūtītāja maka biezuma. Latviešu patriotiem, vispār ziņu portālos nav ko darīt, viņiem jālasa zemenes, jāgriež tulpes, jāuzkopj viesnīcu numuriņi un jāapkopj veci cilvēki.

T Tong Po 08.09.2016

Aigars31! Internetā ir tik daudz vietas kur izliet savu "žulti", ka nevajadzētu pārdzīvot, ka tevi nobloķē kādā portālā un nedod komentēt, vai vēl trakāk - nelietīgi dzēš laukā tavus viedos komentārus.
Bet, ja nu tomēr "iekšā ir" un gribas, lai visi to zina - stājies iekšā nekānedarītājos VL/TBLNNK - tur varēsi savu potenciālu realizēt, un domubiedru grupās tricināt gaisu daloties savās patriotiskjās jūtās. Kas zin, varbūt ar laiku tiksi līdz lielai skatuvei, un tad jau tevi rādīs pa TV - tur nu gan tavus komentārus neviens nedzēsīs. Nu, var arī būt, ka līdz lielajau skatuvei netiksi... Bet mēģināt ir vērts, vai ne, jo no komentāru sadaļas tu patiešām nekur tālāk netiksi ar saviem viedajiem vārdiem.

J Jurka79 10.01.2018

Es gan piekritīšu sūdzības autoram - to kantori vajadzētu pakratīt - komentētāji tiek banoti absolūti nepamatoti - tiek mākslīgi veidots kādam tīkama viedokļa paudēju pārsvars,- īpaši tas attievas uz rus versijas politiskajām tēmām. Turklāt nekādu iespēju bana apelācijai..tendenciozi mākslīgi kurina naidu - administrēšanas līmenī.