Daugavpils 9. Vidusskola - Bērni briesmās

Kauns un negods šai izglitības sistēmai, kura pieņem darbā pedagogu. Stūrīte vija - strādāja 11. Vsk. , no kuras tika padzīta un pieņemta11. Vsk. , kur skolēnus skaita par muļķiem, mēs vecāki zinam, ka pašas dēls iet neceļus, pusaudzis būdams pie kam mates vadībā

Papildināts Gunta Sproge 08.02.2019

Kļūda tekstā pieņemta 9.vidusskolā.

G Gunta Sproge 07.02.2019
skolēnu krāpšana

Ko var iemācīt Jūsu pedagogs , kas izdzīts no vienas(11.vsk.) uz 9. vsk., kas apzinati savu dēlu pusaudzi nostadījusi uz noziedzības ceļa. Vija Stūrīte- 11. vsk. padzina-9.pieņēma Ārprāts, uz ko skatās darba devēji.

G Gunta Sproge 08.02.2019

Vai tad tik liels pedagogu trūkums,ka viena dusmīga bāba var audzināT MŪSU JAUNATNI. lAI IET BERNDĀRZOS PODUS UN PAKAĻAS MAZGĀ!

Avio_ceļotājs 08.02.2019

Sūdzība ir absolūti nekonstruktīva, kur fakti, kur detaļas. Pēc dusmīgas bābas šeit izklausāties Jūs pati.

P Profesоrs 08.02.2019

11. jau sen ir pamatskola ar korekcijas klasēm, kur apmāca pastulbākus skolēnus. Tāpēc skolotājai arī saglabājās tāds ieradums