AtrisinātaDaudzevas pamatskola - Pazemošana

Sveiki. Nezinu ko darīt man bērns iet Jaunjelgavas nov. Daudzeses pag skolā bet skolotajās dainas nagles attieksme pret bērniem ir arvien neciešamāka patstāvīgā bļaušana un bērnu pazemošana vairs nav izturama visu laiku ar visu neapmierināta es jau saprotu cilvēks vairs nav jauns bet kāpēc jācieš bērniem uz stundām bērni iet ar bailēm kas nu būs atkal tas tak nav normāli. Pasakiet ko darīt pie skolas direktora nav jēgas griezties ir jau mēģināts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vivus 12.02.2019

Labdien. Lūdzu piedodiet es atsaucu savu sūdzību un publiski atvainojos.Kad ieraudzīju sava e pastā vēstuli nopratināju meitu kura ir autore šim rakstam.Viņa esot bijusi dusmīga uz skolotajas Dainas un tāpēc uzrakstīja nepadomājot par sekām.Elīna Sloka ir mana māsa meita bet viņai ir tikai 9 gadi/Lūdzu piedodiet un atzīmējiet kā atrisinātu.Ar cieņu tētis.

V

really? 05.02.2019

Tas ir tikai tapec,ka siikie tagad parsvaraa kaa punkji uz draats ir izlaidusies,ar seju telefona un neciena pieaugusos, tapec es skolotajas attieksmi kkada zina saprotu, vinai ar nav jaizklajas siiko izlaidenju prieksa!

Rīgа 05.02.2019

Es ieteiktu visām skolām ierīkot videonovērošanas kameras katrā kabinetā, lai vecāki pēc tam varētu papētīt, kā pūkainie mazulīši uzvedas viņu prombūtnē.

Bomboklak 05.02.2019

Šis būtu ļoti labs variants! Skolotājiem mierīgāks prāts un vecāki varētu redzēt kā mazie mērkaķēni uzvedas.

V vecāki_bērni 08.02.2019

Katram vecākam savs bērns liekas eņģelis un tas ir tikai normāli. Taču pieaugušajam vajadzētu izvērtēt ar "vēsu" prātu vai viss ko un kā pasniedz bērns, ir patiesība. Nereti, pubertātes periodā, jauniešiem liekas, ka visa pasaule, tai skaitā vecāki, ir sazvērējušies pret viņiem un katrs vārds ir bļaušana un drauds.

Runājot par šo skolotāju varu teikt tikai to labāko. Bērns iet uz stundām ar prieku, nekad neesmu dzirdējusi no bērna puses, ka būtu bailes no skolotājas. Skolotāja ir profesionāla un labi iemāca savu priekšmetu, kas ir svarīgi.

Pirms sūdzēties internetā, vajadzētu iet uz skolu un kopā ar bērnu un skolotāju apsēsties un izrunāt situāciju.

S Santina_ 08.02.2019

Uzrakstiet Rigas domes, Izglitibas, kulturas un sporta departamentam. Elektrinoski, nav nekur jāiet, nebaidieties, täpėc arī viņi ir un kontrolē skolas, bet kamēr viņiem nav info, viņi nevar neko izdarīt. Izklāstiet visu informāciju. Viņi ļoti ätri noreāģes un atbrauks ar pārbaudi. Esmu tam gājusi cauri, ir pieredze. Arī uzrakstiet ka skolas administrācija nereaģē.

D Dzēsts profils 11.02.2019

Meli, apmelošana un provokācija. Pirmkārt - neviens nav balts un pūkains, bet nopietni? Bļauj? Baidās iet uz stundu? Kaut kā negribas ticēt. Otrkārt - pie šīs skolotājas mācos pats, bļaušana nepastāv, labi, šad tad morāli nolasa, kā jau jebkurš skolotājs. Treškārt - vai tu (atļaušos izturēties familiāri, jo, manuprāt, tava rīcība nav pieņemama) kādreiz painteresējies, ko tavs sīcis ir izdarījis? Un ceturtkārt - tev ļoti labi noderētu latviešu valodas stundas, jo tavs pareizrakstības prasmes līmenis ir zemāks par Ziemeļkorejas minimālo algu. Piektkārt - par šo tevi skola iesūdzēs tiesā, jo tiek nekaunīgi apmelots skolas ilggadējs darbinieks, kuru skolnieki (brīnums! mūsdienās skolnieki ciena cilvēkus!) ciena, vari būt droša! Tā kā pasaki savam sīkajam, ka jaunu datoru viņš kādu laiciņu nevarēs dabūt. Visu gaišu.

D Dzēsts profils 11.02.2019

P.S. Daudzeses pamatskola. Iekal arī šo.

V vecāki_bērni 12.02.2019

Labi pateikts!

V vecāki_bērni 13.02.2019

Atsaucāt, atvainojāties un domājat, ka ar to viss beidzās.
Jā formāli, protams, taču reāli dzīvē Jūs mēdijos izvazājat cienījamas skolotājas vārdu un publiski viņu apmelojāt. Kas viņai atmaksās par nervu bojāšanu un negāciju ietekmi uz veselību? Labi meita ir maza, bet Jūs pieaugušie pirms publiski bļaut masu mēdijos, varbūt no sākuma noskaidrojiet visus sīkumus. Skumji, ka tā notiek...

RAMONA👀 13.02.2019

Neesmu eksperts, bet sūdzību nav rakstījīs bērns. Plus diezgan līdzīga rakstība ar tā saucamo tēti.

J Janis Aļinauskis 13.02.2019

Nezinu gan, stingra viņa ir, bet jauka skolotāja. Pati esmu mācījusies pie viņas, un mani bērni viņu ciena, kaut gan nav tie labie angļu valodas apguvēji. Skolotāj neņemiet galvā! Visiem labs nebūsi!