Datoru veselības centrs - Neprofisionāli

Sveiki!

Pastāstīšu par savu pieredzi ar šo datoru servisu, izlemjiet paši vai nest savu datoru tur remontēt.

Nepaveicās, aplēju savu datoru ar dzērienu. Aiznesu uz DVC, nopriecājos, ka diagnostika bez maksas. Solija divu dienu laikā nokonstatēt kas jālabo un cik maksās. Man neviens nezvanija vairāk kā četras dienas, zvaniju pats , neko jēdzīgu man neviens nespēja atbildēt. Tikai to, ka paši nevar saprast kas tur ir, ka dos kaut kam citam...Tad atkal zvaniju pēc laika, vienā brīdī pateica, ka esot vaina atrasta un ka remonts būs 60 Ls robežās, es jau nopriecajos. Pagāja vēl 2 nedēļas kad atkal pats zvaniju un interesējos kur dators. Teica ka diemzel neko nevar izdarīt un viss. Tā arī man neko nepateica, kas tur noticis.
Tak pateiktu konkreti, ka jamaina tas vai kaut kas cits, lai varu izlemt. Bet nē.
Iedevu pazīstamam meistaram, tas atskrūvēja vaļā. Tur vesels lērums ar skrūvēm trūkst, nekas vispār nav iztīrīts, iekšā lipīga kola. Interesanti, kā tā diagnostika notikusi? Pilnīgi bezjēdzīgi izčakarēts laiks.
1000000% pats uz turieni neiešu un nevienam neieteikšu. Kaktu kantoris. :(

B

D DVC info 27.01.2014

Sveiki. Vai tik satraukts klients varētu pateikt arī līguma nummuru, lai mēs varētu apskatīt darbības mūsu datubāzē ?

B badghost 09.02.2014

Nevēlos vairs nekādas darīšanas ar DVC. Pie tam, Jūs man nevarat palīdzēt nekādā veidā. Jo naudu jums nemaksāju, nav ko atgriezt + datoru salabot jūs nevarējāt, pat nevarējāt pateikt kas jālabo. Toties jūsu konkurenti ļoti labi ar to tika galā. Nomainija mātes plati, un viss strādā.
Tā, ka no sirds vēlu jums atrast kompetentus meistarus.

V Vladimirs_DVC. 10.02.2014

А по моему с Вами обошлись вполне хорошо, 4 дня диагностировали, надеясь найти возможность не дорого отремонтировать, наверняка наши электронщики всё перепробовали (!) И когда стало ясно что отремонтировать нельзя, или это не рентабельно - то отдали компьютер обратно, не взяли никаких денег, так как диагностика у нас бесплатная. А то что Вам заменили материнскую плату - у нас называется "не рентабельный ремонт"

Вы же не обрадовались бы если бы сапожник вместо ремонта предложил бы Вам Б/У сапоги?
Вот так и мы - делаем всё возможное чтобы починить, и не предлагаем тех ремонтов что по цене равны стоимости компьютера ибо это уже не профессионально.

Кстати говоря залитый компьютер - это один из самых сложных ремонтов, по этому и диагностировали 4 дня, а не 3, как у нас декларировано.

K KJanis 10.02.2014

Izklausās fantastisks serviss. Manā izpratnē ir tā, ka par to, vai pakalpojums ir rentabls vai nav, parasti lemj pats klients - tas kam iekārta, nauda un kam jāmaksā. Meistaram nav jāzina visi apstākļi un iemesli, kāpēc klients vēlas to aparātu salabot. Varbūt tas ir no drauga paņemts lietošanā aparāts un netīšām sabojāts, kuru obligāti ir jāsaved kārtībā un jāatdod draugam. Vai vēl kāda no miljons iespējamībām.
Bet šeit, redziet, servisa veči zina labāk par saviem klientiem, par ko ir vērts maksāt un par ko nav.
Un vispār, tas teksts no Vladimira, atvaino, bet ir vien bla-bla-bla. Sūdzības autors skaidri apraksta situāciju, kā viņam zvanīja vai nezvanīja un vai sazvanīti zinājāt ko teikt.
Smieklīgi!

V Vladimirs_DVC. 10.02.2014

Янис, я полагаю Вы не наш клиент? Если нет, и у Вас нет жалоб - то это Вы тут без поводу разглагольствуете а не я.

Если Вам, Янис интересно узнать, из каких именно соображений мастер консультирует своего клиента о рентабельности ремонта, приходите к нам по адресу Бривибас 190, мы индивидуально для Вас отложим все дела, и бесплатно научим как быть мудрым потребителем и находить выгодные пути решения проблем с компьютером.

А если вдруг сложилось так что Вы решили просто по критиковать нас и других от плохого настроения - то прошу, не держите на нас зла, мы очень стараемся не обижать таких как Вы.

K KJanis 10.02.2014

Nav man nepieciešami kursi un apmācības no Jūsu uzņēmuma. Jā, starp citu, biju sapratis, ka remontējat tehniku, bet izrādās, ka nodarbojaties arī ar saucamo bezmaksas apmācību un konsultāciju organizēšanu. Nezinu gan, cik labi Jums tas padodas, jo gan no klienta komentāra, gan no Jūsu komentāra var secināt, ka nekāda konsultēšana vismaz konkrētajā gadījumā nav notikusi, vien Jūs esat izlēmuši klienta vietā (vai vienkārši pieseguši savu neizdarību), pasakot, ka remonts nav rentabls - saprotu, ka klientam nekāds cipars kā apliecinājums šādam slēdzienam netika dots.
Un ziniet, tā atruna, ka tika darīts kaut kas bez maksas arī, šķiet nav īsti nopietna. Klients tērē naudu, lai tiktu līdz Jums divas reizes. Turklāt, klients tērē savu laiku - šajā gadījumā tas tiek izniekots, jo klients nesaņem nepieciešamo pakalpojumu, un bija spiests vērsties citā servisā - tas atkal izmaksā laiku un vismaz transportu, kur laiks, kā jau visiem ir tā dārgākā komponente. Plus vēl komunikācijai, zvanot Jums, patērētais laiks un līdzekļi. It kā jau sīkumi, vai ne, bet saliekot kopā, tur sanāks jau cipars, kas noteikti ne tuvu nav pielīdzināms nullei. Tāpēc, laikam vismaz Jums pašiem, domājot par saviem patērētājiem-klientiem, iepējams būtu jāizvērtē tā bezmaksas pakalpojuma nozīme - cik pamatoti to saucat par bezmaksas servisu.

V Vladimirs_DVC. 10.02.2014

Как я уже писал, Янис есть такие особенные люди, кому нравится тратить своё время на болтовню в интернете, обычно я советую таким ребятам найти работу, завести семью, уборку дома сделать на худой конец, но Вам советовать не буду, Ведь как я уже писал "мы очень стараемся не обижать таких как Вы".

Надеюсь на понимание, и прошу не отвечать на мой комментарий, так как это будет расценено как "человеку снова нехрен делать" (простите за прямоту).

K KJanis 10.02.2014

Vladimir, jau atkal cenšaties konsultēt un ieteikt! Kaut kāda apsēstība Jums ar to norādīšanu citiem un lemšanu citu vietā! Nesatraucaties par manu laiku. Iespējams, Jums tas liksies neticami, bet es, pieņemu tāpat kā Jūs, netraucējot savam ikdienas darbam atrodu brīvu mirkli, lai, piemēram, pievērstu uzmanību komentāriem par Jūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Ir taču svarīgi zināt, kur, nepieciešamības gadījumā vērsties pēc pakalpojuma, un kur pretēji - iet ar līkumu garām.
Un par savu tiešumu neatvainojaties - atklāta valoda atklāj cilvēka būtību visā tās skaistumā vai nesmukumā, kā nu kuram tas ir. Jā, un komentārus, protams, netraucēti vērtējiet kā Jums ienāk prātā - man nav iebildumi pret Jūsu viedokli.

V Vladimirs_DVC. 10.02.2014

Эх Янис, смотрю я на Ваш профиль и не удивляюсь Вашей доброте душевной к нашим латвийским предприятиям.

K KJanis 10.02.2014

Vladimir, ja Jūs ne tikai pavirši skatīsieties komentāru skaitu un virsrakstus, bet arī kaut nieku izlasīsiet, iespējams Jūsu teksts arī būs kontekstā. Patreiz - garām!
Tā turpiniet - pat nezinu ko lai domā - pats Datoru Veselības Centrs pēta manu profilu šajā interneta vietnē! :) Tad nu, ievērojot žanra īpatnību, sagaidu, ka sekos kāds ieteikums vai pamācība! :)

B badghost 10.02.2014

Labdien!

Man prieks, ka tas ko vēlējos pateikt ir precīzi saprasts. Jānis prefekti saprata manis rakstīto.
Jā, mans sašutums ir par to, ka tā saucamā diagnostika, notika stipri ilgāk nekā 2 dienas, kā man solija, bet gan apmēram mēnesi. Un pie tam, man pašam nācās zvanīt, braukt un interesēties.
Finālā nekas netapa skaidrs, kas ir bojāts... Nevienā momentā neteicu, ka man ir kaut kādas ierobežotas finanses.
Tā kā dators bija nepilnu mēnesi lietots, biju gatavs maksāt vismaz pusi no tā vērtības par remontu.
Tās ir pilnīgas muļķības, ko DVC saka, par rentabilitāti. Kas par muļķībām?
DVC vajadzētu uzklausīt ko klients saka, un pieņemt kritiku, nevis meklēt tukšus attaisnojumus.
Kā jau teicu, vēlu jums atrast profesionālus meistarus un mainīt attieksmi. Lai veicas!

S start 12.02.2014

ув. Владимир!
Вы не выполнили услуги вашей компании и еще советуете здесь людям, чем им заниматься.У вас совесть то есть. Если вы не в состоянии отремонтировать, либо вы просто не имеете желания работать, то зачем вообще брать у клиентов вещи и потом тупо отдавать.
И правильно, что здесь пишут, очень полезная информация, почитать о горе мастерах, ворах или просто дебилах,
полезно, чтобы не терять время и деньги из-за таких разводил!
Как видно и вам нехрен делать, вместо того, чтобы извиниться перед клиентом вы тут оправдываете свои косяки и еще насмехаетесь.Сразу показываете уровень своего воспитания и работы кстати!!!
Latviski vismaz iemacies runāt!Это, так к слову, пригодится в жизни.

Latviešu tautas 13.02.2014

Vladimirs_DVC! Я так понял что это не персональный компьютер, а ноутбук. Я прав? Так какого хрена вообще badghost кидает претензии? Залил компьютер колой - это, извините, не случай гарантированного ремонта. Тем более что при такого рода повреждениях "бабушка на двое сказала" удастся ли вообще отремонтировать. Пострадала только клавиатура - можно заменить. А вот если эта гадость с кислотой достигла МНОГОСЛОЙНОЙ платы - ноутбук просто можно ВЫБРОСИТЬ и купить новый. Знаю по личному опыту что даже дождевая вода, просочившаяся через крышу и попавшая под микросхему ТАКУЮ гадость вытворит, что врагу не пожелаешь...

Latviešu tautas 13.02.2014

А KJanis и Sergejs007 советую заняться своей работай и не лезть туда, где нехрена не понимаете!

S start 13.02.2014

Vladlat, да это вы уважаемый сами нихрена не понимаете!У меня был такой случай в жизни.
Я опрокинул на ноутбук стакан с напитком.Обращался в 2 фирмы, где мне морочили голову, примерно так, как
здесь в жалобе описано, так год мотался!То один такой горе мастер, ремонт 300 лат, надо плату менять, я сказал хорошо, меняйте, через месяц мне вернули, мол не смогут отремонтировать.Также и со вторым неучем было!
Спустя год, отдал мастеру, он поменял плату за 70 лат (с работой) и через 2 дня вернул комп, уже 3 года пашет безотказно!
Так что не надо тут умничать, вы бы сначала выучились нормально для такой работы, а потом тут сказки пишите!Если вам ложная работа не по зубам, нехер браться и обещать.
Многослойной платы, можно выбросить, ты наверное такой богатый что все выбрасываешь, да, себе небось из кожи вылезешь, а починишь??!!

B badghost 13.02.2014

...vienīgais ko varu secināt, ka DVC sev kapu rok ar šiem komentāriem.
Turieties tālāk no tā murga!
Visiem veiksmi!

Latviešu tautas 14.02.2014

Sergejs007! Уважаемый! Что и как мне понимать я без вас разберусь! Вы лучше свою работу качественно делайте, а то у себя профан, а другим указ...

K KJanis 14.02.2014

VladLat-s saprotu, ka arī ir šīs iestādes darbinieks, vismaz spriežot pēc tā, ka pamāca un iesaka, kas jādara citiem. :) Tāda savdabīga uzņēmuma pazīme! :)

Palasot spriedelējumus par to, kas notiek salietā datorā, logiski domājošs cilvēks atradīs daudz lietderīgas informācijas, no kuras var izsecināt - nenesiet salietus datorus remontēt, jo, kā VladLat raksta "А вот если эта гадость с кислотой достигла МНОГОСЛОЙНОЙ платы - ноутбук просто можно ВЫБРОСИТЬ и купить новый".
Laikam šīs sūdzības autora datoru turēja plauktā un gaidīja mēnesi skatoties kur tas šķidrums nonācis. Nu, vai arī mēģināja saprast, kā paskatīties, vai šķidrums ir klaviatūrā vai arī uz plates - lasi - neprata izjaukt.
Vispār, ir lieliski, ka uzņēmums parāda savu kompetenci un attieksmi - vismaz tiem cilvēkiem, kas izlasa šo sūdzību un komentārus, ir iespēja izvērtēt - izvēlēties šīs iestādes pakalpojumu vai nē. Ir skaidri redzama attieksme un lietu izpratne.
Katrs varam kļūdīties, kaut ko nezināt - visi esam cilvēki un normāli visu var saprast. Nevar saprast attieksmi pret lietām, kāda ir vērojama no VladLat un Vladimirs_DVC puses. Tā vietā lai atzītu savas kļūdas un no tām mācīties, kungi izvēlas vēl savam bijušajam klientam uzbraukt, kā arī adresēt nekorektus komentārus pret citiem komentētājiem. Tas liecina arī par cilvēku kultūru, un, iespējams, ne tikai par cilvēku, bet arī uzņēmuma kultūru.

M Martins456789 08.01.2017

Es domāju, ka šie divi V ir viens un tas pats personāžs.

Latviešu tautas 14.02.2014

VladLat-s saprotu, ka arī ir šīs iestādes darbinieks = = = Ошибаешься! Я не имеюНИКАКОГО отношение к ремонту компьютеров. По образованию я инженер связи, работал в Латтелекоме (до 2002 года), потом - в охранных фирмах, сейчас - безработный.

Laikam šīs sūdzības autora datoru turēja plauktā - - - У моего брата подобное ьыло: он купил на ебее клавиатуру и сам заменил.

B badghost 14.02.2014

Smieklīgi jūs esat visi Vladlati un VladiDVC! :D Sevišķi smieklīgs jūsu pēdējais komentārs.
Paldies tiem, kas atbalsta un saprata par ko "cepiens".
Necerēju, ka tas tik labi strādās! :)
Šķiet es off!
Labs darbiņš kas padarīts.